Dziś debata “Gazety Olsztyńskiej, a w niedzielę Debata Przedwyborcza w kinie “Mazur”

Dziś “Gazeta Olsztyńska” organizuje debatę przedwyborczą z udziałem Grzegorza Kłoczko i Wacława Olszewskiego. Początek debaty, która odbędzie się w Olsztynie o godz. 17.00. Transmisję będziecie mogli obejrzeć na żywo na stronie olecko.wm.pl i na FB “Gazety Olsztyńskiej”.

A w najbliższą niedzielę 14 maja 2017 r. zapraszamy na debatę przedwyborczą z udziałem wszystkich najpoważniejszych kandydatów w przedterminowych wyborach, która odbędzie się w Olecku, w sali kina “Mazur”. W debacie udział wezmą (kolejność alfabetyczna): Marcin Czekay, Grzegorz Kłoczko, Krzysztof Marek Kosewski, Wacław Olszewski. Debata odbędzie się z udziałem publiczności.

W pierwszej części kandydaci będą odpowiadać na 8 zadanych przez prowadzących pytań. Pytań, które poznają w trakcie debaty – takich samych dla każdego kandydata. W części drugiej każdy z kandydatów otrzyma dwa przesłane przez czytelników pytania, skierowane bezpośrednio do konkretnego kandydata. Pytania te możecie przesyłać w formularzu, który znajdziecie poniżej. Prosimy o przesłanie pytań i zaznaczenie do którego kandydata jest skierowane (można takie samo pytanie do wszystkich). Jednocześnie zastrzegamy, że nie przyjmujemy pytań dotyczących życia osobistego, obraźliwych i opartych na plotkach. Prosimy także wszelkich trolli i przedstawicieli poszczególnych Komitetów Wyborczych o rozwagę w przesyłanych pytaniach. Redakcja zastrzega sobie prawo do ostatecznego wyboru pytań.

W części trzeciej kandydaci będą mieli minutę na wygłoszenie krótkiego expose.

Początek Debaty Przedwyborczej o godz. 14.00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy

 

Komentarze
Więcej w debata przedwyborcza, Olecko
Jest nowy komisarz. Od jutra

To już pewne. W dniu dzisiejszym Prezes Rady Ministrów Beata Szydło "zwolniła pana Krzysztofa Marka Kosewskiego z pełnienia funkcji burmistrza...

Zamknij