Flexi Form Day w Ełku – bezpłatna konferencja nt. nowoczesnego marketingu dla firm

Flexi Form Day w Ełku to kolejna z cyklu bezpłatnych konferencji organizowanych przez Biuro Reklamy Polska Press. Przedstawiamy na niej najnowsze trendy i rozwiązania wykorzystywane w komunikacji marketingowej. Na spotkanie zapraszamy 26 października do ełckiego Techno-Parku menedżerów i przedsiębiorców oraz samorządowców z Ełku i okolic.

Żyjemy w czasie szybkiej i zmieniającej rzeczywistość rynkową rewolucji w internecie. Zachowania internautów, sposób korzystania przez nich z treści multimedialnych gwałtownie ewoluują. Tylko wytrawni marketerzy posiadają wiedzę i doświadczenie, które są w stanie zamienić w biznesowy sukces.

Konferencja w Ełku dedykowana jest osobom, które potrzebują, chcą poszerzać i uporządkować swoją wiedzę z zakresu komunikacji marketingowej. Różnorodność wybranych zagadnień pozwala pogłębić wiedzę i porównywać dotychczasowe doświadczenia z praktykami naszych prelegentów i ekspertów – ludzi stosujących na co dzień w pracy nowoczesne narzędzia marketingowe.

Flexi Form Day w Ełku jest wyjątkową okazją do poznania kolejnej perspektywy w podejściu do klientów oraz dobrych (i błędnych) praktyk w komunikowaniu się z rynkiem.

Program wydarzenia:

9:00 – 10:00 – Rejestracja, networking
10:00 – 11:00 – „Jak kupuje mózg”, Sylwester Pilipczuk, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania
11:00 – 11:40 – „Google (i nie tylko) dla biznesu”, Maciej Kuczera, Google (Internetowe rewolucje)
11:40 – 12:10 – Przerwa kawowa
12:10 – 13:10 – „Marketing wideo”, Wacek Wykrytowicz, Agencja Truly
13:10 – 13:40 – „Nie tylko śmieszne filmiki – o videomarketingu na YouTube”, Rafał Woliński, Lupus Media
13:40 – 14:40 – Lunch
14:40 – 15:40 – „Zabezpieczenie finansowe przedsiębiorstw”, Agnieszka Popławska, Prudential
15:40 – 16:00 – Przerwa kawowa, networking
16:00 – 17:00 – „Wyzwania nowoczesnego menedżera”, Lechosław Chalecki, Szkoła Inspiracji

Potwierdzenie swego udziału jest bardzo łatwe. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji pod adresem https://flexiformday.evenea.pl/.

Pytania można kierować do Pawła Kamińskiego, tel. 505 111 526, email: flexiformday.elk@polskapress.pl.

Wydarzenie odbędzie się dzięki wsparciu Partnera – firmy Prudential Polska oraz Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Konferencję objął patronatem honorowym Prezydent Miasta Ełk.

Komentarze
Więcej w Ełk, Flexi Form Day
Wasilewski Developer planuje inwestycję, na której zyska miasto, a przyroda nie ucierpi

Działkę przy Szpitalu Miejskim w 2009  roku kupił Mieczysław Wasilewski. Teren był i nadal jest objęty obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania...

Zamknij