Gacki LO Granit Olecko w dobrej formie przed barażami

Gacki LO Granit Olecko czyli nasza ulubiona drużyna szczypiornistów, w sobotę w ramach Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora i Rady Rodziców LO w Olecku, który odbywał się w hali ZST, gościła ekipy z Lipska, Gołdapi (ZST) i Dąbrowy Białostockiej (ZS).

 

Gospodarze okazali się jednak mało gościnni i zwyciężyli w turnieju zgarniając puchar. W tym przypadku zasady savoir – vivru jednak nie obowiązywały dlatego możemy być dumni z naszej drużyny. Łatwo nie było, a w ostatnim mecz nasi szczypiorniści o włos pokonali swoich “starych” rywali z Dąbrowy Białostockiej. Mamy nadzieję, że to jest dobry prognostyk przed turniejem barażowym Mistrzostw Województwa w piłce ręcznej. Trzymamy kciuki i cieszymy się z dobrej formy LO Granit Olecko. Oby tak dalej.

 

Wyniki i końcowa tabela na podstawie komunikatu MOSiR Olecko.

 

Dąbrowa Białostocka – Gołdap 20:18 (9:7)

,,Granit” Olecko – Lipsk 23:13 (10:6)

Dąbrowa Białostocka – Lipsk 23:20 (13:11)

,,Granit” Olecko – Gołdap 20:17 (11:7)

Lipsk – Gołdap 24:14 (11:4)

,,Granit” Olecko – Dąbrowa Białostocka 16:15 (10:7)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

 

1.,,Granit” Olecko 6 pkt 59:45

2.Dąbrowa Białostocka 4 pkt 58:54

3.Lipsk 2 pkt 57:60

4.Gołdap 0 pkt 49:64

 

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, ufundowane przez Dyrektora i Radę Rodziców LO w Olecku. Ogółem w zawodach uczestniczyło 46 zawodników.

 

Skład zwycięskiej drużyny ,,Granit” Olecko (trener Marek Strzyżewski):

T. Bokuniewicz, K. Szyłak, R. Topolski, Sz. Baluta, A. Rytwiński, D. Jeleniewicz, K. Warsewicz, T. Kozłowski, J. Kołodziejski, D. Adamski, A. Juszkiewicz i J. Surażyński.

 

Komentarze
Więcej w Granit Olecko, LO Olecko, Olecko. Piłka Ręczna
Gacki szlifują formę czyli Granit LO Olecko w Ełku

Drużyna piłkarzy ręcznych, albo jak się upiera redakcja iolecko.com szczypiornistów Granit „Gacki" LO Olecko pokrzepiona decyzją Zarządu Warmińsko - Mazurskiego...

Zamknij