Gacki szlifują formę czyli Granit LO Olecko w Ełku

Drużyna piłkarzy ręcznych, albo jak się upiera redakcja iolecko.com szczypiornistów Granit „Gacki” LO Olecko pokrzepiona decyzją Zarządu Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego już jutro, w sobotę spróbuje swoich sił w czasie kolejnego turnieju.

 

Tym razem jednak młodzi szczypiorniści dołączą do swoich starszych kolegów, seniorów i wystąpią w Ełku. Jak nam powiedział kapitan drużyny Jacek „Gacek” Kołodziejski on i jego koledzy nie jadą po zwycięstwo, ale po nowe doświadczenia meczowe. Z pewnością szczególnie ważne przed barażami.

 

A za tydzień 31 marca, o godz. 11.00 w hali ZST, tym razem bez wsparcia starszych kolegów, drużyna LO Granit Olecko, weźmie udział w turnieju towarzyskim. W zawodach zobaczymy także ekipy z Dąbrowy Białostockiej, Suwałk i Gołdapi. Dostaliśmy specjalne zaproszenie od drużyny na ten turniej. Sektor VIP. Eh, wielce połechtało to naszą próżność.

Komentarze
Więcej w Granit Olecko, LO Olecko, Olecko. Piłka Ręczna
Gacki zagrają w barażach. Zarząd SZS podjął decyzję w sprawie LO Granit Olecko

Udało się. Gacki zagrają w barażu. Jeszcze nie wiadomo kiedy, ale wiadomo że w Elblągu.   Na początku grudnia drużyna...

Zamknij