IV Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku

Tym razem nie o wypadkach, pijanych kierowcach i przemocy domowej – sportowy komunikat oleckiej policji


IV Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku rozegrany


W Hali Lega w Olecku odbył się IV Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. W imprezie wzięło udział 8 drużyn, nie tylko reprezentujących Policję.  Zwycięzcami turnieju zostali policjanci z NSZZ P w Augustowie. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali puchary. Wyróżniono również najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju.  


W sobotę 19 listopada  w hali widowiskowo – sportowej Lega w Olecku odbył się IV Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku. Impreza została zorganizowana przez przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Olecku. Celem spotkania było propagowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz podnoszenie sprawności fizycznej mundurowych.


Tradycyjnie spotkanie otworzył Komendant Powiatowy Policji w Olecku insp. Andrzej Żyliński, który przywitał uczestników turnieju oraz kibiców.


Do tegorocznej rywalizacji stanęło 8 drużyn. Były to obok drużyn policyjnych z Olecka, Augustowa, Gołdapi, Węgorzewa, Kętrzyna i Ełku reprezentacje Aresztu Śledczego w Suwałkach oraz Państwowej Straży Pożarnej w Olecku. Mecze rozgrywane były w systemie “każdy z każdym”, po 10 minut. Podczas imprezy rozegrano łącznie 28 meczy, w których padło 55 bramek.


Klasyfikacja turnieju:

  1. NSZZ P Augustów

  2. NSZZ P Kętrzyn

  3. KPP Gołdap

  4. KPP Olecko

  5. KPP Węgorzewo

  6. KPP Ełk

  7. AŚ Suwałki

  8. PSP Olecko 

W turnieju zostali także wyróżnieni najlepszy bramkarz Robert Morusiewicz z KPP w Olecku, najlepszy strzelec Adam Stankiewicz z NSZZ P w Augustowie oraz najlepszy zawodnik Paweł Kowalewski z NSZZ P w Kętrzynie.  


Olecko 2016, IV Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku

 

Turniej odbył się dzięki zaangażowaniu i wsparciu Wojewódzkiego Zarządu NSZZ Policjantów w Olsztynie, Zarządu Terenowego  NSZZ Policjantów w Olecku  oraz   innych sponsorów.

 

Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze. Walka była zacięta, ale wszystko przebiegło w ramach zasad fair play.

Komentarze
Więcej w IV Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta, KPP Olecko, Olecko, piłka nożna, Policja
Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy w Olecku. Kto chętny?

Informacja nadesłana:   Lubisz wyzwania i jesteś osobą aktywną, z energią do działania? Dołącz do Drużyny SuperW!   Zostań wolontariuszem...

Zamknij