Jak udekorować stół i degustować potrawy. Zajęcia sztuki dekoracji wnętrz powracają

W maju po raz pierwszy w Olecku zorganizowaliśmy zajęcia dotyczące dekoracji wnętrz. Spotkanie poprowadziła dekoratorka – Anna Buczyńska. Wówczas uczestnicy dowiedzieli się, co trzeba robić, aby ich mieszkania przez wiele lat były funkcjonalne i nie nudziły im się, jak ustawiać przedmioty aby podkreślały urok wnętrza, jak kolorystyka wpływa na optyczną wielkość mieszkania i jak odpowiednia długość zasłon potrafi postawić “kropkę nad i”. Zaczęliśmy od omawiania ogólnych zagadnień, teraz będziemy rozkładać na części pierwsze poszczególne elementy aranżacji wnętrz.


Cały cykl pt. “Sztuka dekoracji wnętrz” rozpoczniemy spotkaniem dotyczącym dekoracji stołów. Dowiemy się, jak tworzyć codzienne kompozycje i specjalne ustawienia. To perspektywa spędzenia nie tylko miłego, ale i pysznego popołudnia. Dodatkową atrakcją będzie degustacja potraw przygotowana przez PUB Targowa. Zapraszamy!


Koszt zajęć: 20 zł, wpłaty należy dokonać do 23.09.2013 do kasy ROK.


“Aranżacja stołów i degustacja potraw”, 29.09.2013 r. (niedziela), godz. 16:00, główny budynek ROK. Organizator: Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku “Mazury Garbate”

Komentarze
Więcej w aranżacja stołów, dekoracja wnętrz, Olecko, ROK, sztuka dekoracji wnętrz
Burmistrz Olecka zaprasza do udziału w konsultacjach nad Strategią. Jutro, pojutrze i w czwartek

Serial dotyczący Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Olecko na lata 2013 - 2023 trwa. Radni konstruktywnie pochylili się nad przygotowanym...

Zamknij