Jedna osoba ranna w wypadku na krajówce – komunikat Policji

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło na trasie Kukowo-Ślepie. W wyniku tego zdarzenia  ranny został 53-letni mężczyzna.


Do wypadku doszło w miniony piątek 14 października około godziny 21.25 na drodze krajowej nr 65 na odcinku  Kukowo – Ślepie. Oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od jednego z kierowców uczestniczących w zdarzeniu. NA miejsce natychmiast skierowano patrol ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi nie zachował ostrożności podczas włączania się do ruchu wjeżdżając na jezdnie z pobocza. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującego hondą, który jechał  w kierunku Ełku. W wyniku czego doszło do bocznego zderzenia. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i przesłuchali świadków. Sprawdzili tez  stan trzeźwości obu kierujących- obaj byli trzeźwi. 53-letni pasażer audi w wyniku doznanych obrażeń ciała został  przewieziony do szpitala w Ełku. Lekarze stwierdzili u niego min. stłuczenie klatki piersiowej, złamanie dwóch żeber.

Teraz policjanci szczegółowo wyjaśnią okoliczności tego wypadku

 

Komentarze
Więcej w Komunikat, Policja
Smutne policyjne wieści

Nie lubimy jak ludzie wsiadają po alkoholu do samochodu. Szczególnie w Olecku. Przykładów nieszczęść mieliśmy wystarczająco. Cóż zrobić, skoro niektórzy czują...

Zamknij