Kolonia – Olecko poszkodowana? Mieszkana pisze o ciemnościach i fatalnej nawierzchni

Serialu “ciemność widzę, ciemność” ciąg dalszy. W ramach “Zadaj pytanie burmistrzowi” nieco zniecierpliwiona mieszkanka Kolonii – Olecko słusznie domaga się choćby jednej lampy w swoim miejscu zamieszkania. Postuluje także poprawę nawierzchni. Trzymamy kciuki, aby jej stanowcza interwencja okazała się skuteczna.

Szanowny Panie Burmistrzu,

ponownie zwracam się z pytaniem o możliwość postawienia znaku lub innej sygnalizacji wskazującej moment skrętu w lewo przy zjeździe przed obwodnica. Konieczne jest też oświetlenie obszaru Kolonii-Olecko. Ciemność, która tam panuje po zmroku jest bardzo uciążliwa. Rozumiemy koszty inwestycji, ale proszę zrozumiec też nas. Wyjście z domu po godz. 16.00 jest niemożliwe bez latarki. Całe miasto jest oświetlone, również wszystkie osiedla przynalezace do Olecka. Jedynie Kolonia jest pozbawiona chociażby 1 lampy. Dodatkowo warunki nawierzchni, a w zasadzie brak tych warunków bardzo utrudnia nam funkcjonowanie. Jestemy mieszkańcami Olecka o chcemy być traktowani jak wszyscy mieszkańcy. Przecież w całym Olecku nie ma osiedla, w ktorym po zmroku paniealaby taka ciemność. Nie odpuścimy i bardzo prosimy o jakiś konkretny termin realizacji niezbędnych prac, które konieczne są do wykonania w miejscu naszego zamieszkania.
Mieszkanka Kolonii

Szanowna Pani
Chciałbym bardzo serdecznie zaprosić Panią do Urzędu Miejskiego w celu omówienia zgłoszonych przez Panią problemów dotyczących mieszkańców Kolonii Olecko i przyszłych działań w tej sprawie.
Mimo iż nie planowaliśmy wydatkować na ten cel konkretnych środków finansowych jestem przekonany, że wspólnie z mieszkańcami Kolonii Olecko wypracujemy rozwiązanie, które będzie możliwe do zrealizowania w ramach przyszłorocznego budżetu.
Proszę kontaktować się w tej sprawie z moim zastępcą pod numerem telefonu 513054464.

Komentarze
Więcej w Kolonie - Olecko, Olecko, Urząd Miasta i Gminy w Olecku
Ostatnie spotkanie konsultacyjne w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Z Ratusza: Burmistrz Olecka zaprasza Państwa na ostatnie spotkanie konsultacyjne w sprawie opracowywanego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego  w Olecku w...

Zamknij