Komunikat w sprawie czasowych wyłączeń prądu

Ważny komunikat:

 

PGE Dystrybucja S.A oddział Białystok dokonuje czasowych wyłączeń prądu w ramach prowadzonych prac  linii, wchodzących w skład sieci elektroenergetycznej. Na potrzeby mieszkańców  przygotowano zakładkę na stronie internetowej, gdzie na bieżąco zamieszczane są komunikaty o przerwach w dostawie prądu:

http://www.pgedystrybucja.pl/dystrybucja/dla-klienta/informacje-o-wylaczeniach

Spółka zachęca również do  zarejestrowania się do newslettera, dzięki czemu informacje o planowanych pracach na sieci będą przesyłane na podaną skrzynkę e-mailową.

Zamówienia newslettera można dokonywać poprzez zakładkę:

http://www.pgedystrybucja.pl/dystrybucja/dla-klienta/informacje-o-wylaczeniach/newsletter-z-informacjami-o-wylaczeniach

a następnie wybrać jedną z opcji „Dla całego rejonu energetycznego” lub „ dla konkretnej lokalizacji”. Po dokonaniu rejestracji, w zależności od wybranej opcji, informacje o planowanych pracach na sieci będą do Państwa przesyłane automatycznie na podany adres e-mailowy.
Ta forma zawiadamiania mieszkańców  została wdrożona po sygnałach w terenie, że ogłoszenia i ulotki są niewystarczającą formą informowania o przerwach w dostawie prądu.

Komentarze
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szkolne mistrzostwa województwa w biegach przełajowych. Blisko 600 uczestników

W poniedziałek 24 kwietnia 2017 roku na Stadionie Miejskim w Olecku i obiektach MOSiR w Olecku odbędą się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-...

Zamknij