Konkurs muzyczny i literacki Radia Białystok

Informacja nadesłana:

 

Polskie Radio Białystok chcąc uczcić pamięć kolegi, dziennikarza i poety – Wiesława Szymańskiego, w pierwszą rocznicę Jego śmierci, organizuje KONKURS MUZYCZNY i LITERACKIE DEBIUTY.


Jeśli masz nie więcej niż 25 lat, potrafisz komponować lub czujesz, że literatura jest Ci bliska, weź udział w KONKURSIE Muzycznym lub LITERACKICH Debiutach – 22 i 23 lutego 2014 r. w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok odbędą się przesłuchania w kategorii KONKURS MUZYCZNY. W tych dniach również jury wybierze najpiękniejszy wiersz.


Do 9 lutego można zgłaszać aranżację muzyczną jednego wybranego wiersza Wiesława Szymańskiego lub własny utwór literacki. Zwycięzcy zaprezentują się 28 lutego 2014 r. w kinie Forum w Białymstoku podczas specjalnego koncertu “Gramy dla Ciebie”, poświęconego pamięci Wiesława Szymańskiego.


Czekają wspaniałe nagrody! Za najpiękniej wyśpiewany wiersz 5.000 złotych. Za literacki debiut cenna nagroda rzeczowa. Szczegóły na: www.radio.bialystok.pl/gramydlaciebie

 

Wiesław Szymański był dziennikarzem związanym z Radiem przez 33 lata. Fani bluesa z pewnością pamiętają Jego poniedziałkowy program Bluesowa Strefa Dobrej Muzyki.

Komentarze