Kredyt hipoteczny z najniższą marżą na rynku

Bank BGŻ  oferuje kredyt hipoteczny z gwarancją najniższej marży – każdy klient, który jest wiarygodny kredytowo może otrzymać marżę 1 proc., a nawet mniej. Oznacza to, że jeśli inny bank zaproponuje klientowi niższą marżę, my przebijemy jego ofertę.

Oferta jest bardzo przejrzysta i nie wymusza na klientach zakupu wieloletnich programów oszczędnościowych czy ubezpieczeniowych, które zwykle są dla niego nieefektywne i podnoszą ratę kredytu. Dodatkowo klient ma możliwość spłaty kredytu w każdej chwili bez żadnych dodatkowych opłat.

W Banku BGŻ możliwe jest sfinansowanie aż 100 proc. wartości nieruchomości. Oprócz konkurencyjnego oprocentowania, Bank oferuje również niskie koszty okołokredytowe i zapewnia długi okres spłaty- do 40 lat, bez ograniczenia maksymalnego wieku kredytobiorców.

Dzięki szerokiej sieci sprzedaży o kredyt można ubiegać się w ponad 400 placówkach Banku BGŻ oraz u współpracujących z Bankiem pośredników sieciowych i lokalnych.

 

Komentarze
Więcej w Bank BGŻ, finanse. dom, gotówka, hipoteczny, konto, kredyt
Najlepsze konto osobiste na rynku

Bank BGŻ oferuje najlepsze konto osobiste na rynku- Konto z Premią. Potwierdzają to po raz kolejny rankingi przygotowane przez niezależnych...

Zamknij