Krzysztof Marek Kosewski – jednoznaczna “Odezwa” nie tylko do własnych wyborców

W dniu wczorajszym Krzysztof Marek Kosewski przesłał na nasz adres “Odezwę” z prośbą o jej publikację dzisiaj 1 czerwca, co niniejszym czynimy.

 

Szanowni mieszkańcy ,  Szanowni wyborcy.

Przed nami następne wyzwanie, następny egzamin z demokracji. W dniu 04 czerwca pójdziemy do lokali wyborczych aby zagłosować na swojego kandydata, który przez następne półtora roku będzie sprawował urząd Burmistrza. Apeluję do mieszkańców Olecka i gminy o rozważny wybór. Jeżeli jesteście Państwo przekonani, że chcecie zmian i wprowadzenia ożywczego ducha dla miasta i gminy, jeżeli chcecie żeby wreszcie zadziało się coś dobrego to zagłosujcie mądrze. Proszę wszystkich tych, którzy w pierwszej turze oddali głosy na mnie, oddajcie swój głos na Marcina Czekaya. Będzie to na pewno z korzyścią dla nas wszystkich. Marcin Czekay ma świeże spojrzenie na problemy mieszkańców  otwarty umysł i chęci do działania.

Nie można pozostawić wyboru innym i potem narzekać, że nic się nie zmieniło. Jeżeli nie pójdziemy zagłosować, to tak właśnie będzie – inni podejmą decyzję za nas, niekoniecznie taką, która dla nas jest dobra.

Krzysztof Marek Kosewski

 

Komentarze
Więcej w Krzysztof Marek Kosewski, Olecko
Wacław Olszewski – zobowiązuję się przed Państwem, że nie zawiodę. List do mieszkańców

Wacław Olszewski, kandydat w przedterminowych wyborach Burmistrza Olecka przesłał dziś list mieszkańców Olecka. Olecko 1 czerwca 2017 r.  Szanowni Państwo,...

Zamknij