O Lao Che i koncercie w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant pisaliśmy już na naszym portalu. Niektórzy z naszych czytelników na Facebooku wyrazili nieśmiałe życzenie dotyczące koncertu płockiej formacji w Olecku. Prawie, prawie się udało. W każdym razie będzie blisko. Ale zanim wyjaśnimy o co chodzi, to informujemy, iż jutro Lao Che zagra w Białymstoku. Bilety okropnie drogie – 50/60 zł – bo event będzie miał miejsce w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej. Nie wiem jaka będzie frekwencja, ale przypominamy, że w Olsztynie można było poskakać za góra 30 zł. Jeśli zespół lubicie i macie ochotę wybrać się jutro na koncert to zachęcamy. Start, o godz. 19.00.
Ale jeśli cierpliwie poczekacie to… 1 sierpnia grupa wystąpi w Gołdapi. Coś czujemy, że tamtejsze władze szykują capstrzyk z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego i dlatego zaprosiły sztandarowych piewców narodowego zrywu. Tak czy inaczej my się cieszymy. I zawsze chętnie Lao Che posłuchamy.
Lao Che, Białystok Opera i Filharmonia Podlaska, 26 luty 2012, godz. 19.00

