Lato z olecką biblioteką

Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku zaprasza na “Lato z biblioteką”. 

Do podróżowania z książką oferujemy sympatyczny kącik w zaciszu działu dziecięco-młodzieżowego, w którym wygodne pomidorowe pufy zachęcają do wyciszenia i spędzenia miłych chwil w bibliotece.

W naszej ofercie znaleźć można także czasopisma: Kubuś Puchatek, Świerszczyk, Cogito, Victor Junior.

Dysponujemy wszelkimi artykułami plastycznymi (mazaki, kredki, pastele, farbki , plastelina, wycinanki, bibuła) dzięki którym każde dziecko będzie mogło zamienić się na kilka chwil w artystę i stworzyć swoje małe dzieło i uczestniczyć w konkursie „Moje wakacje” (regulamin konkursu na stronie internetowej biblioteki www.przystanek.pl/biblioteka)

Możecie spędzić czas nie tylko samotnie z książką w ręku, ale także odwiedzić nas w grupie i sięgnąć po ciekawe gry. Posiadamy między innymi: Kalambury, Bystre Oczko, Warcaby, Rummikub i Scrabble, a dla dzieci lubiących zabawę i śmiech polecamy Wygibajtusa.

Jeżeli lubisz kolorować – polecamy wiele pięknych kolorowanek, które zawsze znajdziecie na stolikach o każdej porze w godzinach pracy biblioteki.

W każdą środę o godz. 11:00 zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie na mistrza głośnego czytania. Co tydzień wybieramy nowego mistrza.

Czy deszcz, czy słońce – w wakacje nie musisz się nudzić!

W naszej bibliotece czekają na Was:

  • Nowe, ciekawe książki.
  • Interesujące gry planszowe i logiczne
  • Świat bajkowych kolorowanek,
  • Puzzle,
  • Komputery, tablety i Internet
  • Konkurs plastyczny pt.: „Moje wakacje”

 

Wtorek – piątek od godz. 10.00 do 18.00. Sobota od godz. 8.00 do 14.00

 

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Komentarze
Więcej w Edukacja, Książki, kultura, Literatura, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku, Olecko
Potrącenie rowerzysty i nietrzeźwi kierujący. Kronika policyjna

Komunikat KPP w Olecku: Potrącenie rowerzysty W miniony weekend w Olecku doszło do potrącenia rowerzysty. Mężczyzna z połamanymi żebrami trafił...

Zamknij