LO Gacki Granit Olecko. Jutro wielki finał

Jutro, 24 kwietnia, drużyna LO Granit Olecko popularnie przez nas zwana „Gackami” wystąpi w Turnieju Finałowym Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego w piłce ręcznej.

 

Droga do finałów, jak pamiętamy, była długa i zawiła. Drużynie nie udało się wywalczyć bezpośredniego awansu w zawodach półfinałowych rozgrywanych w Szczytnie. Wydawało się także, że nie zagra w barażach. To był jednak bardzo dziwny turniej, którego wyniki ostatecznie zostały zweryfikowane przez organizatora mistrzostw – Szkolny Związek Sportowy. Dzięki temu „Gacki” zagrali w barażach. Tam udowodnili, że decyzja SZS okazała się słuszna.

 

Jutro, w Elblągu w hali sportowej Centrum-Sportowo Biznesowego drużyna LO Granit Olecko stanie przed niezwykłą szansą – walki o zwycięstwo w turnieju finałowym. Musi tylko pokonać trzy, równie mocne ekipy – VII LO Olsztyn, ZSM Elbląg i ZS nr 1 Szczytno.

 

Trzymamy kciuki!

 

Komentarze
Więcej w Granit Olecko, LO Olecko, Olecko. Piłka Ręczna
Jacek Gacek Kołodziejski krytykuje siebie (słusznie) i chwali drużynę LO Granit

Zapowiadaliśmy relację kapitana drużyny LO Granit Olecko Jacka "Gacka" Kołodziejskiego i doczekaliśmy się. Polecamy ją wszystkim. I tym, którzy się...

Zamknij