Miłosny dramat z psem w tle

Wybory, wyborami, a tymczasem w Olecku rozegrał się prawdziwy miłosny dramat. Komunikat KPP w Olecku:

 

Za bezpodstawne wezwanie patrolu policji odpowie mieszkaniec Olecka, który powiadomił o przywłaszczeniu psa rasy Shih Tzu. Jak się później okazało mężczyzna z partnerką spożywali alkohol po czym doszło między nimi do kłótni. Wtedy kobieta pod pretekstem wyprowadzenia psa wyszła z mieszkania. Kiedy ukochany nie mógł jej odnaleźć zadzwonił na policję. 

 

Wczoraj 16.11. po godzinie 15 oficer dyżurny oleckiej komendy został powiadomiony przez jednego z mieszkańców Olecka, że jego konkubina przywłaszczyła psa rasy Shih Tzu. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że Radosław K. spożywał ze swoją partnerką alkohol. Doszło między nimi do kłótni po czym kobieta pod pretekstem wyprowadzenia psa wyszła z mieszkania. Zgłaszający próbował ją odnaleźć lecz bezskutecznie. Wtedy pod pretekstem uprowadzenia pupila zawiadomił policję, aby to funkcjonariusze odnaleźli kobietę.

 

Teraz Radosław K. odpowie przed sądem za bezpodstawne wezwanie patrolu policji. 

Komentarze
Więcej w Olecko, Policja
W Wieliczkach i Świętajnie będzie dogrywka. Bardzo ciekawa sytuacja w Świętajnie

W  Świętajnie i Wieliczkach będzie dogrywka. Nie udało się wybrać wójta w I turze. W gminie Wieliczki wybory wygrał obecny...

Zamknij