Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wyniki
Komunikat MOSiR w Olecku
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
Termin i miejsce: 26.04.2017 r., Stadion Miejski w Olecku. Organizatorzy: MOSiR Olecko. Sędzia starter: Robert Markowski, Sędzia główny: Paweł Maksimowicz, Prowadzący: Andrzej Kamiński
WYNIKI:
Szkoły Podstawowe – Dziewczęta:
bieg na 60 m:
- Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 8,66
- Gabriela Sokołowska (SP 4 Olecko) 9,11
- Roksana Retel (SP 1 Olecko) 9,60
bieg na 300 m:
- Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 51,56
- Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko) 51,81
- Maja Bagieńska (SP 1 Olecko) 52,91
bieg na 600 m:
- Anna Jankowska (SP 4 Olecko) 2:03,22
- Rozalia Piotrowska (SP 4 Olecko) 2:10,59
- Nikola Jurek (SP 3 Olecko) 2:11,88
skok w dal:
1. Maja Bagieńska (SP 1 Olecko) 4,00 m
- Magdalena Gawrych (SP Sokółki) 3,82 m
- Maja Lenkiewicz (SP 1 Olecko) 3,44 m
skok wzwyż:
- Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko) 145 cm
- Zuzanna Kruszniewska (SP 1 Olecko) 125 cm
- Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 125 cm
rzut piłeczką palantową:
1. Klaudia Jackiewicz (SP 3 Olecko) 43 m
- Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 39 m
- Weronika Wiszniewska (SP 3 Olecko) 29 m
Szkoły Podstawowe – Chłopcy:
bieg na 60 m:
- Franciszek Antkiewicz (SP 3 Olecko) 8,80
- Bartosz Prusko (SP 3 Olecko) 8,82
- Błażej Gabruś (SP 3 Olecko) 8,89
bieg na 300 m:
- Marek Nowakowski (SP 3 Olecko) 48,16
- Kamil Kowalewski (OSWdDG Olecko) 49,16 (PK)
- Kacper Sawicki (SP 4 Olecko) 49,87
bieg na 600 m:
- Filip Rubin (SP 4 Olecko) 1:52,20
- Kamil Kowalewski (OSWdDG Olecko) 1:53,98
- Filip Brodowski (SP 1 Olecko) 1:55,97
bieg na 1000 m:
- Mateusz Jasiński (SP 1 Olecko) 3:33,76
- Bartosz Gdak (SP 3 Olecko) 3:34,36
skok w dal:
1. Mateusz Megiel (SP 4 Olecko) 4,35 m
- Damian Juchniewicz (SP 3 Olecko) 4,13 m
- Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko) 4,10 m
skok wzwyż:
- Franciszek Antkiewicz (SP 3 Olecko) 135 cm
- Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko) 125 cm
- Sebastian Dębski (SP 1 Olecko) 120 cm
rzut piłeczką palantową:
1. Marek Nowakowski (SP 3 Olecko) 60 m
- Wiktor Zamojski (SP 3 Olecko) 50 m
- Kacper Stawicki (SP 4 Olecko) 47 m
Szkoły Gimnazjalne – Dziewczęta:
bieg na 100 m:
- Ewa Zysk (Gim Sokółki) 13,56
- Gabriela Jeglińska (Gim 2 Olecko) 13,97
- Aleksandra Kaszkiel (Gim 2 Olecko) 14,94
bieg na 300 m:
- Dominika Bordzio (Gim Sokółki) 56,26
- Natalia Piotrowska (Gim 2 Olecko) 62,90
bieg na 600 m:
- Magdalena Danielewicz (Gim Sokółki) 2:04,23
- Andżelika Dobrzyń (Gim Babki Oleckie) 2:06,02
- Aleksandra Jaroniec (Gim 2 Olecko) 2:13,39
bieg na 1000 m:
- Patrycja Motulewicz (Gim 2 Olecko) 3:48,52
- Agnieszka Świerzbin (Gim 2 Olecko) 3:51,42
skok w dal:
1. Ewa Zysk (Gim Sokółki) 4,50 m
- Gabriela Jeglińska (Gim 2 Olecko) 4,34 m
- Natalia Bogdanowicz (Gim Sokółki) 3,87 m
skok wzwyż:
- Wiktoria Mokicka (Gim 2 Olecko) 130 cm
- Angelika Oleszczuk (Gim 2 Olecko) 125 cm
2,Kinga Konopko (Gim Judziki) 125 cm
pchnięcie kulą:
1. Oliwia Maj (Gim 2 Olecko) 7,70 m
- Karolina Gąsiewska (Gim Sokółki) 7,42 m
- Zuzanna Warsiewicz (Gim 2 Olecko) 6,95 m
sztafeta 4 x 100 m:
1. Gimnazjum 2 Olecko 60,01
2. Gimnazjum Judziki 65,69
Szkoły Gimnazjalne – Chłopcy:
bieg na 100 m:
- Kacper Murawski (Gim 1 Olecko) 11,98
Wojciech Tomczyk (Gim 2 Olecko) 11,98
- Bartosz Zimnicki (Gim 2 Olecko) 12,38
bieg na 300 m:
- Kacper Murawski (Gim 1 Olecko) 40,43
- Jakub Kozłowski (Gim 2 Olecko) 42,50
- Bartosz Staszewski (Gim 1 Olecko) 43,46
bieg na 600 m:
- Kacper Kłoczko (Gim 1 Olecko) 1:37,91
- Sebastian Stawicki (Gim 1 Olecko) 1:39,12
- Paweł Masalski (Gim 2 Olecko) 1:44,77
bieg na 1000 m:
- Tadeusz Szarnecki (Gim 2 Olecko) 3:14,15
- Piotr Siemaszko (Gim 1 Olecko) 3:35,59
- Bartosz Biszewski (Gim 2 Olecko) 3:47,56
skok w dal:
1. Wojciech Tomczyk (Gim 2 Olecko) 6,06 m
- Sebastian Stawicki (Gim 1 Olecko) 4,92 m
- Bartosz Staszewski (Gim 1 Olecko) 4,82 m
skok wzwyż:
- Jan Jeleniewicz (Gim 2 Olecko) 156 cm
- Dawid Litus (Gim Sokółki) 130 cm
rzut oszczepem:
1. Dawid Dobrzyń (Gim Babki Oleckie) 19,91 m
2. Mateusz Turowicz (OSWdDG Olecko) 19,63 m
- Dawid Ciszewski (Gim Babki Oleckie) 19,34 m
pchnięcie kulą:
1. Filip Kosiński (Gim 2 Olecko) 9,65 m
- Łukasz Grygieńć (Gim Sokółki) 9,08 m
- Kacper Domolewski (Gim 2 Olecko) 8,55 m
sztafeta 4 x 100 m:
1. Gimnazjum 2 Olecko 49,57
2. Gimnazjum 1 Olecko 51,00
Szkoły Ponadgimnazjalne – Dziewczęta:
bieg na 100 m:
- Gabriela Świtaj (ZSLiZ Olecko) 14,98
- Joanna Grądzka (ZST Olecko) 15,10
- Wioletta Domel (ZST Olecko) 15,42
bieg na 200 m:
- Agata Jurewicz (ZSLiZ Olecko) 32,79
- Anna Bokuniewicz (ZSLiZ Olecko) 33,00
- Gabriela Świtaj (ZSLiZ Olecko) 33,32
bieg na 400 m:
- Alicja Pietruczuk (ZSLiZ Olecko) 70,70 (PK)
- Anna Karnowska (OSWdDG Olecko) 74,91
- Izabela Komorowska (ZSLiZ Olecko) 80,41
bieg na 800 m:
- Alicja Pietruczuk (ZSLiZ Olecko) 2:52,66
- Marta Cieślukowska (ZSLiZ Olecko) 3:00,54
- Angelika Opanowska (ZST Olecko) 3:12,40
skok w dal:
1. Aleksandra Konewko (ZSLiZ Olecko) 3,30 m
skok wzwyż:
1. Agata Jurewicz (ZSLiZ Olecko) 115 cm
rzut oszczepem:
- Wioletta Domel (ZST Olecko) 15,60 m
pchnięcie kulą:
1. Aneta Jasińska (ZSLiZ Olecko) 7,79 m
- Gabriela Niedziołko (ZST Olecko) 7,70 m
3. Agnieszka Żukowska (ZST Olecko) 7,08 m
sztafeta 4 x 100 m:
1. ZST Olecko 62,22
- ZSLiZ Olecko 62,66
Szkoły Ponadgimnazjalne – Chłopcy:
bieg na 100 m:
- Kamil Januszczyk (I LO Olecko) 11,58
- Dawid Bartłomiejczyk (ZSLiZ Olecko) 12,20
- Marcin Jurski (ZSLiZ Olecko) 12,29
bieg na 200 m:
- Kamil Januszczyk (I LO Olecko) 24,86
- Szymon Olszewski (ZSLiZ Olecko) 26,00
- Dawid Bartłomiejczyk (ZSLiZ Olecko) 26,08
bieg na 400 m:
- Kacper Stemplewski (I LO Olecko) 54,72
- Krystian Kramarewicz (ZSLiZ Olecko) 60,03
- Jarosław Zgiet (ZSLiZ Olecko) 61,22
bieg na 800 m:
- Patryk Kłeczek (ZSLiZ Olecko) 2:28,68
- Adrian Kowalewski (ZSLiZ Olecko) 2:29,77
- Patryk Ciborek (ZST Olecko) 2:33,65
bieg na 1500 m:
- Przemysław Tomczyk (I LO Olecko) 4:49,11
- Eryk Karaś (ZSLiZ Olecko) 5:00,78
- Marcin Rozmysłowski (ZST Olecko) 5:07,35
skok w dal:
1. Marcin Jurski (ZSLiZ Olecko) 5,18 m
- Krzysztof Bielski (ZST Olecko) 5,04 m
- Damian Gąsiewski (ZST Olecko) 4,77 m
skok wzwyż:
- Filip Trzasko (ZST Olecko) 140 cm
rzut oszczepem:
1. Marcin Domel (OSWdDG Olecko) 36,09 m
- Przemysław Tomczyk (I LO Olecko) 31,98 m (PK)
- Kacper Rytwiński (ZSLiZ Olecko) 31,91
pchnięcie kulą:
1. Hubert Seredziński (ZSLiZ Olecko) 10,70 m
- Karol Bujarski (ZST Olecko) 10,62 m
- Adrian Jurewicz (ZST Olecko) 9,30 m
sztafeta 4 x 100 m:
1. I LO Olecko 48,75
- ZSLiZ Olecko 50,56
3. ZST Olecko 53,49 - OSWdDG Olecko 55,49
Trzy pierwsze zawodniczki i trzech pierwszych zawodników z każdej konkurencji otrzymało pamiątkowe dyplomy. Ogółem w zawodach odnotowano 329 osobostartów.
Foto: MOSiR Olecko