MOSiR zaprasza na pierwszy mecz “nowych” Czarnych

Czy piłkarze Czarnych jako Czarni Unia Olecko wygrzebią się w końcu z V ligi? W sobotę początek nowego sezonu, na który zaprasza MOSiR Olecko:
 
W sobotę 13 sierpnia po raz pierwszy w nowym sezonie na murawę Stadionu Miejskiego w Olecku wybiegną oleccy piłkarze. Drużyna pod wodzą Karola Sobczaka, powstała po połączeniu Unii i Czarnych, podejmie gości z Wielbarka. Czarni potrzebują czasu na poukładanie nowej drużyny niemniej awans do wyższej klasy rozgrywek znajduje się się na liście celów na najbliższe dwa lata. Wielbark to tegoroczny spadkowicz więc mecz zapowiada się jako ciekawy pojedynek. 

Uwaga, aktualizacja. Zmiana rywala. 
 
Nastąpiła zmiana przeciwnika w sobotnim meczu Czarnych
 
Start Działdowo nie będzie grał w IV lidze. Klub wycofał drużynę z rozgrywek. Z prawa gry w IV lidze skorzystał zespół z Wielbarka.Spowodowało to przesunięcie DKS Dobre Miasto z II do I grupy klasy okręgowej w miejsce drużyny z Wielbarka. To właśnie z DKS zagrają w sobotę Czarni-Unia.
 
Komentarze
Więcej w Czarni Olecko, Czarni Unia Olecko, MOSiR Oleco, Olecko, piłka nożna
Eliza Ptaszyńska odchodzi z Oleckiej Izby Historycznej

W Oleckiej Izbie Historycznej zmiany. Dotychczasowy kustosz Eliza Ptaszyńska po 6 latach pracy zrezygnowała ze współpracy. Regionalny Ośrodek Kultury ogłosił...

Zamknij