Niedzielny Piknik Wiosenny w Olecku (za plecami policji). Zapowiada się niezła zabawa

Bez narkotyków i alkoholu w dodatku za plecami policji i przy wsparciu policji oraz Burmistrza i Urzędu Miejskiego w Olecku, w niedzielę 30 marca 2014 roku w godzinach 11.00 – 14.00 będziemy się bawić podczas Niedzielnego Pikniku Wiosennego zorganizowanego przez P(okaż)T(utaj)T(woją)K(reatywność) na terenie dawnego “obozowiska” PTKK, nad jeziorem na tyłach budynku policji.

 

To kolejna inicjatywa Oleckiej Kooperatywy Obywatelskiej, która już jakiś czas temu zaproponowała by ten kawałek opuszczonej i zaniedbanej ziemi, który należy do gminy oddać w ręce młodych, prężnych ludzi. Tym razem jednak chodzi o coś więcej niż zwykły happening. Niedzielny Piknik Wiosenny wspólnie organizują OKO, Stowarzyszenie Pomarańcza, WspaKi, Kto tu rządzi, Klub Rowerowy Składak, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Cichy, SOMO, Fundacja Art, Mazurska Pasieka i Oleckie Stowarzyszenie Nurkowe “Amfiprion”.

 

W programie gry i zabawy dla dzieci, warsztaty rękodzieła, piernikowe, bębniarskie, kuglarskie, partycypacyjne, a także jarmark produktów lokalnych i pokazy na wodzie. Będzie się działo i warto wpaść choćby i na chwilę w najbliższą niedzielę na Niedzielny Piknik Wiosenny. Serdecznie polecamy!

 

Komentarze
Więcej w Niedzielny Piknik Wiosenny, OKO, Olecko, Organizacje pozarządowe
“Już nie ma tamtych miejsc”. Janusz Panasewicz śpiewa o Olecku

Od wczoraj we wszystkich tak zwanych dobrych sklepach muzycznych można już zakupić najnowszą solową płytę wokalisty Lady Pank Janusza Panasewicza...

Zamknij