Nieletni bandyta

Zatrważający komunikat KPP w Olecku:


15-latek za wymuszenie rozbójnicze i uszkodzenie ciała trafił do schroniska

 

W minioną niedzielę oleccy policjanci pracowali nad zdarzeniami, gdzie 15-latek pobił trzech rówieśników i jednemu z nich zabrał pieniądze. Nieletni wczoraj trafił do schroniska.

 

W minioną niedzielę przed godz. 22:00 oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie Olecka młody chłopak uderzył dwóch nieletnich i od jednego z nich zabrał pieniądze. Natychmiast kryminalni podjęli czynności w tej sprawie. Funkcjonariusze ustalili, że ten sam młody chłopak wcześniej uderzył także 12-latka.


Na podstawie posiadanych informacji policjanci szybko wytypowali osobę, która mogła mieć związek ze zdarzeniem i już po kilku godzinach zatrzymali 15-latka. Decyzją sądu trafił on do policyjnej celi.


Wczoraj nieletni został przesłuchany i przyznał się do wymuszenia rozbójniczego oraz uszkodzenia ciała sowich rówieśników. Ponadto kryminalni ustalili, że 15-latek ma na sumieniu również inne przestępstwa.

 

Wczoraj decyzją Sądu Rodzinnego i Nieletnich 15-latek został umieszczony w schronisku dla nieletnich na okres 3 miesięcy. 

Komentarze
Więcej w KPP w Olecku, Nieletni, Olecko, Policja
Krótkie historie. Mémorial de la Shoah

Mémorial de la Shoah   W archiwach Mémorial de la Shoah można odnaleźć fotografię Charlotte Jedwabnick. Charlotte urodziła się w...

Zamknij