OKO zaprasza na Olecką Kawiarenkę Obywatelską

Informacja nadesłana:

 

Zapraszamy na kolejne OKO w OKO – Olecka Kawiarenka Obywatelska, czyli konstruktywnie o Olecku – o dotacjach na działania obywatelskie oraz rowerzystach i pieszych w naszej gminie.

Data: 11 kwietnia (wtorek), start godz.: 19.00, miejsce: Olecko, Prosto z Mostu, Plac Zamkowy 1. Liczba miejsc mocno ograniczona. Zapisy przez wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/431594177187772/ lub dla szczęśliwych nieposiadaczy – na maila oko.olecko@gmail.com. Gwarantujemy kawę, herbatę, wodę i inspirujące tematy – reszta w barze.

Tym razem na Kawiarence dwa tematy główne:

1. Spotkanie informacyjne konkursu FIO Warmia Mazury Lokalnie – konsultacje pomysłów, warunki konkursu – prowadzenie – przedstawiciele Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA (więcej o konkursie na http://warmiamazurylokalnie.pl/).

2. “Olecko z buta” – wypracowanie społecznych rekomendacji odnośnie potrzeb i likwidacji barier dla rowerzystów i pieszych (spotkanie konsultacyjne w ramach Krajowej Sieci Konsultacyjnej Liderów).

Poza tymi tematami, jak starczy czasu, będzie przestrzeń do poruszenia innych spraw dotyczących miasta i gminy, w tym zasad budżetu obywatelskiego na rok 2018.

Zapraszam! Proszę Was o potwierdzanie udziału wyłącznie w przypadku, gdy będziecie faktycznie brali udział w OKO w OKO.

Maciej Juchniewicz

Komentarze
Więcej w FIO Warmia Mazury Lokalnie, OKO, Olecka Kawiarenka Obywatelska, Olecko
Legendarna punkowa Rejestracja zagra w Olecku. W Prosto z mostu

Legendarna toruńska formacja punk rockowa Rejestracja zagra w Olecku.   Burzliwa historia grupy Rejestracja zaczęła się w Toruniu na początku...

Zamknij