Oleccy strażacy grają z “pompą”. XX Finał WOŚP

Podsumowując XX Finał Wielkiej Świątecznej Pomocy pisaliśmy o zaangażowaniu Policji i Straży Pożarnej. Dziś otrzymaliśmy oficjalny komunikat “strażaków” opatrzony “materiałem dowodowym” w postaci zdjęć (niestety nie znamy autora fotografii). Ale widać na nich “czarno na białym”, że w Olecku Orkiestra grała, tak jak zakładała, czyli nomen omen z pompą.

 

Komunikat Straży Pożarnej

 

W dniu 08 stycznia 2012 roku jubileuszowo, bo po raz XX zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku oleccy strażacy włączyli się w zbiórkę pieniędzy, tym razem WOŚP grała pod hasłem „Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą”. Na Palcu Wolności od godziny 10.00 strażacy wraz z młodymi wolontariuszami kwestowali na rzecz orkiestry, każdy odważny maluch mógł wsiąść do strażackiego wozu zrobić zdjęcie w hełmie, albo z kosza podnośnika oglądnąć z góry panoramę miasta. W ramach bezpiecznego i sprawniejszego kwestowania, po ulicach jeździł strażacki mikrobus, który rozwoził wolontariuszy. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wesprzeć „Granie do końca świata i jeden dzień dłużej!”

Siema!

 

Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Olecko kpt. Tomasz Jagłowski

 

Olecko, Straż Pożarna, WOŚP

 

Olecko, Straż Pożarna, WOŚP

 

Olecko, Straż Pożarna, WOŚP

 

Olecko, Straż Pożarna, WOŚP

 

Olecko, Straż Pożarna, WOŚP

Komentarze
Więcej w Olecko, Straż Pożarna
Olecko. Powody do dumy, powody do wstydu. Podsumowanie

Przez ostatnie kilka miesięcy 2011 roku mogliście głosować w naszej zabawie „Olecko. Powody do dumy, powody do wstydu". Zaproponowaliśmy wam...

Zamknij