Olecka “Dzielnica Jokera” tylko dla roz(od)ważnych. Turniej gier planszowych

Po raz pierwszy w Olecku. Bój na pionki, potyczka na żetony, bitwa na skojarzenia, wyścig wiedzy i logicznego myślenia. Wygra ten, który posiada odrobinę sprytu, krztynę refleksu, ułamek wiedzy i ogrom szczęścia. On będzie rządził na Dzielnicy Jokera.

 

Do udziału w planszowych zmaganiach zapraszamy starych wyjadaczy i młodych, ambitnych, początkujących graczy. Będzie można przenieść się w czasy PRL-u, żeby zmagać się z systemem stojąc w “Kolejce”, szacować poziom swojej wiedzy i wiedzy przeciwników podczas gry w “Załóż się”, sprawdzić swój refleks i pamięć w grze “SNOTRA”. Nie zabraknie też nieśmiertelnego “Chińczyka”, ponadczasowego “Scrabble” i sprawdzonego “Rummikuba”. Ale w rękawie chowamy jeszcze kilka ciekawych gier…

 

Na dzielnicy Jokera możecie stawić się całymi rodzinami. Grupa Pióropusz przygotuje specjalny kącik dziecięcy, gdzie najmłodszym czas oczekiwania na toczących bój starszych, upłynie miło i przyjemnie.

 

UWAGA!!! Do wygrania ciekawe nagrody. Liczba uczestników ograniczona. Obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy! Organizator: Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku “Mazury Garbate”, Wolontariat Kultury WspaK, firma eventowo-zabawowa Pióropusz.


Turniej Gier Planszowych – Dzielnica Jokera. 7 lutego, godz. 17:00, sala AGT. Wstęp bezpłatny.


 

 

 

 

 

 

Komentarze
Więcej w Dzielnica Jokera, gry planszowe, Olecko, Pióropusz, ROK
Olecko pływa już po raz piąty. Wyniki

Już po raz piąty mieszkańcy naszego miasta tłumnie przybyli do Hali Lega by uczestniczyć w zawodach z cyklu Warmia i...

Zamknij