Olecko mlekiem i miodem płynące. II Święto Mleka i Miodu

Przed nami długi i raczej mokry weekend. Ale w niedzielę czekają nas kolejne atrakcje kulinarno muzyczne. Regionalny Ośrodek Kultury i Urząd Miasta zapraszają na II Oleckie Święto Mleka i Miodu, które odbędzie się jak piszą organizatorzy na “placu centralny w mieście” (zapewne Plac Wolności na przeciwko siedziby ROK).  Początek godzina 16.00. Wstęp wolny. Szczegóły poniżej.

 

Olecko – kraina mlekiem i miodem płynąca zaprasza do udziału w I Oleckim Święcie Mleka i Miodu.


14 sierpnia br. od godz. 16.00 na centralnym placu w mieście rozpocznie się kiermasz produktów lokalnych i regionalnych oraz rękodzieła ludowego. Na stoiskach członków stowarzyszeń pszczelarskich będzie można kupić tegoroczny miód,  kosmetyki z dodatkiem pyłku, miodu oraz wiele innych naturalnych produktów, np.  świece i wyroby z wosku pszczelego.  Dzieciom proponujemy szereg zabaw  a dorosłych zapraszamy na koncerty. Muzyka towarzyszyć  nam będzie do godz.22.00.


Program:

16.00-22.00 – kiermasz produktów

16.00 – blok zabaw dla dzieci


BLOK KONCERTOWY

17.00 – Miejska Orkiestra Dęta

18:00 – DENSI

19:00 – IN FACTOR

20:00 – SKANER

21:00 – IVAN KOMARENKO

Komentarze
Więcej w muzyka, Oleckie Święto Mleka i Miodu, Olecko, ROK, Rozrywka
Warsztaty rysunku satyrycznego i karykatury z Markiem Pacyńskim

Regionalny Ośrodek Kultury "Mazury Garbate" zaprasza:   W ramach projektu Pomysłodajnia serdecznie zapraszamy na zajęcia z RYSUNKU SATYRYCZNEGO i KARYKATURY....

Zamknij