Pijany 45-latek uderzył w barierkę ochronną na obwodnicy

Komunikat KPP w Olecku:

 

Wczoraj oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na obwodnicy Olecka samochód osobowy wbił się w barierę ochronną. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 45 – letni Marek Z. nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w barierę ochroną. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu.

 

Wczoraj kilka minut po godzinie 15 oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na obwodnicy Olecka samochód osobowy wbił się w barierę ochronną. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze w wskazanym miejscu zastali samochód osobowy marki Peugeot wbity w barierę ochronną a w środku siedzącego mężczyznę. Policjanci ustalili, że 45 – latek chcąc wykonać manewr skrętu w prawo stracił panowanie nad pojazdem po czym uderzył w barierkę ochronną. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Marek Z. podróżował sam i nie odniósł żadnych obrażeń. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.


Jeszcze dzisiaj 45- latek usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego znajdując się w stanie nietrzeźwości oraz zostanie doprowadzony do Sądu gdzie zapadnie wyrok w jego sprawie.

 

Komentarze
Więcej w Obwodnica Olecka, Olecko, Pijani kierowcy, Policja
Plenerowe Kino Letnie w Olecku

Jak co roku w Olecku w czasie letnich weekendów kinomaniacy będą mogli obejrzeć kilka interesujących filmów pod gołym niebem. 5...

Zamknij