Policja poszukuje świadków. Komunikat

We wtorek 28 lutego  br. w godzinach 10.00 – 11.00 w miejscowości Sedranki w pobliżu bazy samochodów ciężarowych znajdującej się bezpośrednio przy głównej drodze Olecko-Gołdap poruszał się pieszo sprawca kradzieży z włamaniem. Był to młody mężczyzna idący lewą stroną w kierunku Gołdapi z plecakiem na jednym ramieniu. Wiek 23-25 lat, szczupłej budowy ciała, ok. 170 cm wzrostu. Na głowie miał ubrana czarną czapkę, kurtkę ciemną do pasa, spodnie prawdopodobnie czarne dresowe.

 

Policjanci pracujący nad ta sprawą  ustalili, że w tym czasie  przeskoczył płot posesji po lewej stronie drogi Olecko-Gołdap (jadąc od Olecka) i  po ok. 20-30 minutach poszedł pieszo w kierunku Gołdapi.

 

Policja poszukuje osób, które mogły w tym dniu widzieć osobę o podanym rysopisie wsiadającą  lub wysiadającą z zaparkowanego  w tym rejonie samochodu.

 

Wszelkie informacje w tej sprawie zostaną sprawdzone i mogą  przyczynić się do ustalenia sprawcy. Prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Olecku pod numer telefonu 997 lub Wydziałem Kryminalnym pod numerem telefonu 87 520 72 30 lub 32.

Komentarze
Więcej w Komunikat, Olecko
Znów ślisko, znów samochody lądują w rowach

Ostatnie dni nie są łatwe dla mieszkańców naszego miasta i powiatu jeśli chodzi o poruszanie się po drogach i chodnikach....

Zamknij