Policyjna “drogówka” wręczała listy od św. Mikołaja kierowcom

Komunikat KPP w Olecku

 

“Dwadzieścia  Dobrych Dni”- Profilaktyczne działania drogówki.


Od 6 grudnia br. policjanci ruchu drogowego  całego garnizonu warmińsko-mazurskiego wręczają   kierowcom list od św. Mikołaja z zasadami bezpiecznej jazdy. Akcja  ma na celu propagowanie odpowiedzialnych , ostrożnych i uważnych zachowań w ruchu drogowym.


Akcja ruszyła  w mikołajki. Tytułowe dwadzieścia dni to specjalny, jedyny i niepowtarzalny czas przygotowań do świąt oraz świętowania Bożego Narodzenia.

Na drogach całego województwa  policjanci kontrolowanym kierowcom  wręczali  list od św. Mikołaja. List ma przypominać o tym, co jest najważniejsze, bo najlepszym prezentem, jaki możemy podarować naszym bliskim jest bezpieczeństwo.

Policjanci zwracają uwagę na podstawowe zasady bezpieczeństwa – kierujmy się rozsądkiem, nigdy nie wsiadajmy za kierownicę auta pod wpływem alkoholu, nie pędźmy z zawrotną szybkością, bezwzględnie zapinajmy pasy bezpieczeństwa i wyposażmy bliskich w jakiekolwiek elementy odblaskowe.

Komentarze
Więcej w Olecko, Policja
W Olecku w Nowy Rok jak co rok – ogniska, zabawy i przemówienie Burmistrza

Informacja nadesłana:   Pierwszego dnia 2014 roku zgodnie z kilkuletnią olecką tradycją mieszkańcy Olecka będą wspólnie świętować Nowy Rok na...

Zamknij