Policyjne jabłka trafiły do Domu im. Janusza Korczaka i Zakładu Opieki Długoterminowej

Komunikat KPP w Olecku:

 

Jabłka z policyjnego sadu trafiły do wychowanków Domu im. Janusza Korczaka i pacjentów Zakładu Opieki Długoterminowej

 

W miniony piątek policjanci oleckiej komendy przekazali nietypowy prezent wychowankom Domu im. Janusza Korczaka w Olecku oraz pacjentom Zakładu Opieki Długoterminowej w miejscowości Jaśki. Jabłka – bo o nie chodzi, pochodziły z sadu przy Komendzie Powiatowej Policji w Olecku, prawdopodobnie jedynego takiego w województwie, z owoców którego korzystają policjanci i zaprzyjaźnione placówki.   

W miniony piątek policjanci oleckiej komendy pojawili się w dwóch placówkach działających na terenie naszego powiatu. Tym razem nie była potrzebna żadna interwencja czy pomoc. Mundurowi pojawili się w Domu im. Janusza Korczaka w Olecki i Zakładzie Opieki Długoterminowej w miejscowości Jaśki z niecodziennym prezentem – jabłkami. Przekazane owoce pochodziły z sadu znajdującego się na zapleczu oleckiej komendy.


Od lat pracownicy dbają o ogród, a z uzyskanych owoców korzystają nie tylko policjanci ale także zaprzyjaźnione placówki.

Komentarze
Więcej w Dom im. Janusza Korczaka, jabłka, Olecko, Policja
Warmia i Mazury pływają i urodzinowy tort Hali Lega

Komunikat MOSiR Olecko: W sobotę 7 listopada w Oleckiej Hali Lega w II eliminacjach wojewódzkiego cyklu Warmia i Mazury pływają...

Zamknij