Prace Teresy Kudrawiec i Jadwigi Wiśniewskiej w “Galerii Legusa” w Olecku

2 grudnia 2016 roku zapraszamy do Galerii Prawdziwej Sztuki im. A. Legusa na wernisaż wystawy Teresy Kudrawiec i Jadwigi Wiśniewskiej. Początek godz. 18.00.

„Nigdy nie bój się czegoś nowego. Pamiętaj – amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści Titanica”.

Korzystając z „wolności czasowej” po przejściu na emeryturę chwyciłam za pędzel. W en sposób zrealizowałam swoje marzenia z dawnych, dawnych lat. W liceum pedagogicznym lubiłam zajęcia plastyczne, interesowałam się malarstwem. Lata pracy pedagogicznej nie dawały przestrzeni czasowej na realizację marzeń. Moje amatorskie malowanie sprawia mi wiele radości, chociaż doskonale zdaję sobie sprawę z niedoskonałości warsztatowych.

Życzę odwiedzającym wystawę miłych wrażeń.

Teresa Kudrawiec

Jadwiga Wiśniewska – nauczycielka-emerytka.

Ukończyła Liceum Pedagogiczne w Augustowie i w systemie zaocznym Studium Nauczycielskie w Białymstoku oraz polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała w szkole podstawowej i w gimnazjum jako nauczycielka j. polskiego.

Malarstwem pasjonowała się zawsze, ale ze względu na absorbująca pracę, wychowanie dzieci i opiekę nad wnukami nie miała na to czasu. Od 16 lat jest na emeryturze, teraz wreszcie wolny czas poświęca swojej pasji.

Komentarze
Więcej w Galeria Prawdziwej Sztuki im. A. Legusa, Jadwiga Wiśniewska, kultura, Malarstwo, Olecko, ROK, sztuka, Teresa Kudrawiec
Debata “Świadomy Senior – Bezpieczny Senior”

KPP w Olecku zaprasza:   Komenda Powiatowa Policji w Olecku zaprasza na debatę  "Świadomy Senior – Bezpieczny Senior", która odbędzie...

Zamknij