Ruszają przygotowania do 28 finału WOŚP. Poszukiwani wolontariusze

W drugą niedzielę stycznia 2018 roku odbędzie się już 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał zeszłorocznego grania okazał się w Olecku rekordowy. Jak będzie 14 stycznia 2018 r.? Z pewnością dobrze, bo inaczej być nie może. W tym roku Wielka Orkiestra gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Olecki sztab powoli zbiera siły, pracuje nad programem i szuka wolontariuszy. Ktoś chętny?


Jak zostać wolontariuszem WOŚP?

Zgłoś się do Sztabu w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku “Mazury Garbate”!

To właśnie osoby pracujące w Sztabie zarejestrują Cię w bazie WOSP, od nich dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka, czyli wszystkie rzeczy niezbędne do udziału w kweście.

Sztab dysponuje ograniczoną liczba wolontariuszy, dlatego przed złożeniem dokumentów u nich zastanów się dobrze czy faktycznie będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu Finału. Jeśli nie jesteś tego pewien zgłoś się jako wolontariusz pomagający w pracach organizacyjnych Sztabu.

Odbierz ankietę zgłoszeniową, bądź pobierz ją TUTAJ, wypełnij i zwróć do 30 listopada 2017 r.

Szef Sztabu WOŚP w Olecku: Jakub Dziubiński HR, tel. (87) 520 20 59 w. 31, kom. 502 337 373, e-mail: jaku.dziubinski@gmail.com

Komentarze
Więcej w 28 finał WOŚP, Olecko, wolontariusze
Oszuści są wśród nas. Udają wnuczka, pracownika gazowni, policjanta, a nawet sąsiada

Ważne. Warto uważnie przeczytać. Informacja nadesłana: Na wnuczka, na pracownika gazowni, na policjanta, a nawet na nowego sąsiada. Oszuści wymyślają...

Zamknij