Śmiertelny wypadek na ul. Kościuszki

Komunikat KPP w Olecku:


Zderzenie dwóch osobówek. Jedna osoba nie żyje

 

Policjanci oleckiej komendy pracowali na miejscu wypadku drogowego do którego doszło w Olecku na ul. Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu audi, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. W skutek odniesionych obrażeń kierujący mercedesem zmarł. Kierujący audi i jego dwaj pasażerowie nie donieśli poważniejszych obrażeń.


Do wypadku doszło wczoraj 07.10 po godz. 22:00 w Olecku na ul. Kościuszki. Jak ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierujący osobowym mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierującemu osobowym audi, wjechał na skrzyżowanie, gdzie doszło do zderzenia pojazdów. W skutek odniesionych obrażeń kierujący mercedesem zmarł. Kierujący audi i jego dwaj pasażerowie nie odnieśli poważniejszych obrażeń.


Badanie alkomatem wykazało, że kierujący audi był trzeźwy.

Teraz policyjne dochodzenie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia.

Komentarze
Więcej w KPP, Olecko, Policja
Olecczanie ratują Dworek Mazurski. Powstaje Towarzystwo Rozwoju Dworku Mazurskiego

W 1884 roku, z inicjatywy trzech miejskich przedsiębiorców - Gottlieba Konietzko, Karla Neumanna i Friedricha Wilhelma Czygana - po drugiej...

Zamknij