SOK zaprasza na kubański wieczór sylwestrowy z Jose Torresem

Informacja nadesłana:


Buenos días, buenas tardes, buenas noches! To będzie wyjątkowy wieczór, podczas którego przeniesiemy się do Hawany! Szalone rytmy i gorące kubańskie melodie wypełnią Suwalski Ośrodek Kultury w ostatnią noc 2014 roku!

 

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór i noc sylwestrową, podczas których ogrzeją Państwa ogniste rytmy z Kuby. Z zimowych Suwałk przeniesiemy się z Jose Torresem do słonecznej Hawany po wielką dawkę energii na 2015 rok!


Koncert Jose Torres & Havana Dreams – 120 zł. Na scenie pojawi się niezrównany Jose Torres, wirtuoz instrumentów perkusyjnych, który od wielu lat jest “kubańskim ambasadorem” w Polsce. Towarzyszyć mu będą fantastyczni artyści z Havana Dreams. Specjalnie dla Państwa program wzbogacą pokazy taneczne w wykonaniu Torres Salsa Group na czele z Fernando Torresem Pinedą.


Koncert z zabawą sylwestrową – 160 zł – UWAGA! Liczba biletów ograniczona. O taneczne rytmy zadba kubański DJ Juanky’s Power, który przywoła atmosferę prawdziwej fiesty. W zróżnicowanym repertuarze, obok największych hitów muzyki latynoamerykańskiej, znajdą się najbardziej znane przeboje muzyki tanecznej. W programie również animacje taneczne i pokazy choreografii.

 

Wyjątkowy Koncert i Zabawa Sylwestrowa, 31 grudnia 2014, godz. 22.00, Duża Scena i Sala Kameralna SOK, ul. Jana Pawła II 5. Bilety 120 zł / 160 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

 

Komentarze
Więcej w Jose Torres, SOK, Suwałki, sylwester 2015
Suwałki będą miały obwodnicę

Od kilkunastu dni możemy korzystać z liczącej ponad 36 km. obwodnicy Augustowa. Teraz czas na Suwałki. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych...

Zamknij