Sztama 2016. Pierwsze szczegóły

XXXVII edycja Sztamy czyli Spotkań ze Sztuką odbędzie się 20-22 października 2016 r. W najbliższy poniedziałek prawdopodobnie poznamy program imprezy. Ale już dziś wiadomo, że pierwszy dzień tradycyjnie poświęcony jest najmłodszym (Sztama Dzieciom) i że będziemy mogli zobaczyć spektakle  Łomżyńskiego Teatru Lalki i Aktora. Wiadomo także, że podczas tegorocznej Sztamy odbędzie się premiera przygotowana przez zespół teatralny działający przy Regionalnym Ośrodku Kultury. 

 

Ponadto do Olecka przyjedzie Teatr Formy, założony przez Józefa Makrockiego byłego członka znakomitego Współczesnego Teatru Pantomimy. W wykonaniu wrocławskich artystów zobaczymy spektakl “Parantela”.

 

Teatr Karbido kilka lat temu podbił serca oleckiej publiczności przedstawieniem “Stolik”. Teraz do Olecka artyści przywiozą kontynuację czyli “Stolik 2”. Czy będzie to równie ważne teatralne wydarzenie jak poprzednio? Przekonamy się w październiku.

 

Nie zabraknie także muzycznych atrakcji. W tym roku na scenie kina Mazur wystąpi Kobranocka. Ale będzie to koncert nieco inny niż zazwyczaj. Zespół zaprezentuje akustyczne wersje swoich przebojów. Zespół zagra w sobotę 22 października 2016 r. o godz. 20.00. 

 

Wkrótce więcej szczegółów. Także na temat biletów i karnetów.  

Komentarze
Więcej w Kobranocka, kultura, Łomżyński Teatr Lalki i Aktora, muzyka, Olecko, ROK, Sztama, Sztama 2016, sztuka, Teatr, Teatr Formy
Apteka i Elkstone zagrają w Ełku

W sobotę 8 października 2016 r. w Karczmie Stary Spichlerz (ul. Zamkowa 8A) w Ełku wystąpią Apteka & Elkstone. Początek...

Zamknij