“Tak, pomagam”. Wielkanocna zbiórka żywności Caritasu w oleckim Kauflandzie

Kaufland dołączył do organizowanej przez Caritas każdego roku zbiórki żywności „Tak, POMAGAM!”. Wielkanocne zbiórki odbędą się 24 i 25 marca w 65 sklepach Kauflandu na terenie całej Polski, w tym także w markecie Kaufland przy ul. Wojska Polskiego 8 w Olecku.

Podczas wielkanocnej zbiórki wolontariusze z Caritasu będą zbierać artykuły spożywcze
z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, z których Caritas przygotuje świąteczne paczki i posiłki dla potrzebujących. Produkty zebrane podczas zbiórki w sklepach Kaufland trafią do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych  i bezrobotnych, a także do osób, których nie stać na zakup żywności. 

Dwunasta zbiórka żywności „Tak, POMAGAM!” odbędzie się w piątek 24 marca 2017 roku w godzinach 12:00-20:00 oraz w sobotę 25 marca 2017 roku w godzinach 10:00-20:00 (lub do zamknięcia) w markecie Kaufland przy ul. Wojska Polskiego 8 w Olecku.

Komentarze
Więcej w Akcja charytatywna, Caritas, Kaufland, Olecko
Dlaczego Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej jest nadzwyczajna

Już jutro 24 marca 2017 r. odbędzie się Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej. Jej nadzwyczajność wynika z kilku czynników, między innymi...

Zamknij