Teatr pod Gwiazdami. Trwają zapisy, znamy nazwiska osób prowadzących warsztaty

Przypominamy o trwających zapisach na warsztaty w ramach ,,Teatru pod Gwiazdami”!

 

Przewidziane są warsztaty plastyczne dla dzieci oraz teatralne dla młodzieży i dorosłych.

 

Aby wziąć w nich udział wystarczy wysłać zgłoszenie na teatr-pod-gwiazdami@wp.pl, a w treści wpisać imię, nazwisko i numer telefonu, a w przypadku warsztatów dla dzieci również kontakt do opiekuna/rodzica, lub zgłosić się pod numerem telefonu- 607 533 700.

Więcej informacji na facebooku w wydarzeniu pod nazwą ,,Teatr pod Gwiazdami” lub pod podanym adresem mailowym.

 

Warsztaty plastyczne dla dzieci poprowadzi Edyta Krzyżanowska- studentka animacji kultury na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Jej zainteresowanie sztukami plastycznymi jest nie tylko teoretyczne, ale przede wszystkim praktyczne. Zajmuje się ilustrowaniem snów i nocną obserwacją nieba. Szuka własnej interpretacji myśli człowieka za pomocą środków plastycznych. Jest również autorką grafik publikowanych dla portalu Soundrive.pl. W warsztatach partnerować jej będzie Jarosław Kowal – dziennikarz, pedagog oraz organizator związany z trójmiejską sceną muzyczną.

 

Warsztaty plastyczne dla dzieci odbywać się będą w dniach 29-31 sierpnia w godzinach od 10:00 do 12:00. Pierwsze spotkanie odbędzie się na polu namiotowym przy stadionie, a w razie brzydkiej pogody zajęcia przeniesione zostaną pod dach.

Warsztaty teatralne poprowadzi Maciej Ratajczyk. Z wykształcenia jest teatrologiem, zawodowo instruktorem teatralnym, animatorem kultury. Założyciel i reżyser Teatru Kingdom of Curvy Fork. Pomysłodawca i współorganizator festiwalu “Goleniowska Gala Oskara” oraz “Wolfram”. Koordynator wielu działań teatralnych na terenie Goleniowa oraz Krakowa. Prowadzi firmę Ogrody Kultury zajmującą się organizacją wydarzeń kulturalnych oraz promocją młodej niezależnej sztuki.

Warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych odbywać się będą w dniach 29-31 sierpnia w godzinach od 11:00 do 16:00. Pierwsze spotkanie odbędzie się na polu namiotowym przy stadionie, a w razie brzydkiej pogody zajęcia przeniesione zostaną pod dach.

 

Zachęcamy do wspólnego pożegnania wakacji z nieco artystycznym akcentem!

 

Projekt powstaje we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Regionalnym Ośrodkiem Kultury Mazury Garbate.


Komentarze
Więcej w kultura, MOSiR Olecko, Olecko, Teatr, Teatr pod gwiazdami
Muzyczna jesień. Podsiadło, Mary Komasa, Porter, TZN Xenna i inni

Koncertowe lato już w zasadzie dobiega końca. Żal, ale mamy dla was dobre wiadomości. Jesienią w naszym regionie będzie można...

Zamknij