The Record Company – świetne amerykańskie trio bluesowe zagra w Suwałkach

W Suwałkach blues króluje nie tylko w lipcu. W Suwałkach porządnego i dobrego bluesa można posłuchać także na przykład w listopadzie. A dokładnie w niedzielę 22 listopada 2015 na Dużej Scenie SOK zaprezentuje się znakomite amerykańskie bluesowe trio – The Record Company. Bilety w cenie 30 zł., ale organizatorzy przygotowali mnóstwo promocji biletowych i jeśli się postaracie to macie szansę nawet na darmowy bilet. Szczegóły na stronie SOK. 

 

The Record Company.

Dwa lata temu chałupniczo nagrywali demówki, a dziś dzielą estrady z Buddym Guy’em, The Wood Brothers i Robertem Randolphem. Ich unikalne brzmienie określono jako “owoc romansu Johna Lee Hookera z The Stooges”. Brzmi dobrze? A będzie jeszcze lepiej!

Choć istnieją tak krótko, ich utwory zostały już aż 25-krotnie wykorzystane w filmach, serialach i reklamach. Ich koncerty przyciągają coraz większą publiczność, a debiutancka płyta “Superdead” z 2012 roku zdobyła serca tak słuchaczy jak i recenzentów. Pod koniec 2013 roku zespół wypuścił EP-kę zatytułowaną “Feels so Good”. Od tego czasu nieustannie koncertują w Stanach i Kanadzie.


 
Jesienią 2015 po raz pierwszy zawitają do Polski. Mimo faktu, że ich muzyka jest mocno zakorzeniona w tradycji, indywidualny współczesny “pazur” powoduje, że zapisuje się w pamięci słuchaczy już przy pierwszym spotkaniu.
 
Zespół wystąpi w składzie:
Chris Vos – gitary, śpiew, harmonijka
Alex Stiff – bas, gitary, chórki
Marc Cazorla – perkusja, piano, chórki
Komentarze
Więcej w Blues, kultura, muzyka, SOK, Suwałki
Spotkanie autorskie z Krystyną Sienkiewicz i Grzegorzem Ćwiertniewiczem w Ełku

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej serdecznie zaprasza na spotkanie - promocję książki "Krystyna Sienkiewicz" z udziałem Krystyny Sienkiewicz (polska aktorka teatralna,...

Zamknij