Tydzień Mediacji w Olecku

Komunikat KPP w Olecku:

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 października 2016 r. będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Mediacji oraz Tydzień Mediacji, który potrwa od 16 do 20 października.  

W ramach prowadzonej akcji w sądach, prokuraturach, siedzibach organizacji pozarządowych, w jednostkach Policji dyżurować będą mediatorzy, który wszystkim zainteresowanym udzielać będą bezpłatnych porad oraz niezbędnych informacji o mediacji.

W Komendzie Powiatowej Policji w Olecku ul. Zamkowa 1, od 16 do 20 października w godzinach 11.00 – 13.00 w pokoju nr 11 i 15 osoby zainteresowane będą mogły otrzymać  informację o mediatorach i Ośrodkach Mediacyjnych. W podanym terminie do dyspozycji będą funkcjonariusze Policji z pionu dochodzeniowo-śledczego i prewencji, którzy udzielą niezbędnych informacji o mediacji.

W Międzynarodowym Tygodniu Mediacji we wspólne działania na rzecz promocji mediacji włączył się również Sąd Rejonowy w Olecku.  

W dniu 16 października 2017 r. w godz. 10:00-12:00 w Sądzie Rejonowym w Olecku Osiedle Siejnik I 18 w pok. nr 4  będzie pełnić dyżur mediator.

 

Komentarze
Więcej w KPP w Olecku, Międzynarodowy Dzień Mediacji, Olecko
Burmistrz podpisał umowę w sprawie utworzenia filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Ratusz informuje: 28 września Wacław Olszewski, Burmistrz Olecka podpisał umowę w sprawie utworzenia w Olecku filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej...

Zamknij