Urząd zapowiada zmianę organizacji ruchu na skrzyżowaniu Wiejskiej z Leśną

Kilka tygodni temu w tekście “Skrzyżowanie „bezrozumne” i znaki poza percepcją kierowców” pisaliśmy o “problemach” ze skrzyżowaniem na ulicy Leśnej i Wiejskiej. Urzędnicy zapewniali, że o sprawie feralnego skrzyżowania wiedzą i że wkrótce zostaną podjęte konkretne decyzje. Dziś na stronie Urzędu Miasta pojawił się komunikat, z którego wynika, że prawdopodobnie już w listopadzie wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Wiejskiej z Leśną poprzez ustanowienie ulicy Leśnej ulicą z pierwszeństwem przejazdu. Poniższy schemat ilustruje jak będzie wyglądało oznaczenie ulic.

 

 Staramy się jak najbardziej przyspieszyć procedury po to, by kierowcy jeszcze przed  1 listopada mogli korzystać z tego rozwiązania. Wiem, że to skrzyżowanie  stwarzało  zagrożenia  komunikacyjne.  Mam nadzieję, że  po zmianach będzie bezpieczniej-powiedział -powiedział Mariusz Miłun, zastępca burmistrza.

Komentarze
Więcej w Olecko, organizacja ruchu, ul. Leśna, ul. Wiejska
Orkan zniszczył oleckie lasy. Ćwiczenia strażaków

Komunikat KP PSP w Olecku:   10 października 2017 r. na terenie leśnictwa Gąski (Nadleśnictwo Olecko) przeprowadzono ćwiczenia z udziałem strażaków...

Zamknij