Wakacyjny city tour po Olecku

City tour to bardzo popularna oferta turystyczna w wielu miastach z turystki żyjących. W tym roku po raz pierwszy będzie z niej można skorzystać także w Olecku.

 

Biuro Turystyczne Sambia przygotowało dla wszystkich, którzy zechcą nasze miasto odwiedzić w wakacyjne miesiące sympatyczną wycieczkę po Olecku. W każdy czwartek w towarzystwie przewodnika będzie można przejść trasę od hotelu Colosseum poprzez Pomnik ofiar I wojny światowej zwany kamienną półrotundą, stadion, wzgórze zamkowe do Placu Wolności czyli jednego z największych rynków Europy. Wszystko to w cenie 20 zł od osoby. Biuro przygotowało podobne wycieczki także w Giżycku i na szczególnie malowniczej trasie Gierłoż – św. Lipka – Reszel.

 

City tour to znakomity i sprawdzony sposób na promocję miasta. Dzięki temu przyjezdni mogą szybko i w atrakcyjny sposób zapoznać się z historią i najważniejszymi zabytkami miasta. Z pewnością taka wycieczka przydałaby się wielu mieszkańcom Olecka. Wypada tylko mieć nadzieję, że w tym roku, dzięki „Bitwie na głosy” do sportowej stolicy Mazur przyjedzie znacznie więcej turystów niż w poprzednich latach.

 

Tak czy inaczej my się chętnie na taką wycieczkę wybierzemy.

Komentarze
Więcej w Olecko, Turystyka
Kino na wiosenne wieczory – Holland, Cage i upolowani faceci

W Olecku czas na polskie kino na światowym poziomie. „W ciemności" Agnieszki Holland, to dzieło które jeszcze nie tak dawno...

Zamknij