Warmińsko – Mazurska Bitwa na głosy

Wczoraj oficjalnie poznaliśmy kolejną gwiazdę programu „Bitwa na głosy”. Jest nim Ryszard Rynkowski. Niby nic nadzwyczajnego w końcu w programie weźmie udział 8 gwiazd rodzimej muzyki. Nieoficjalnie mówi się, że w tej edycji swoje drużyny będą przygotowywać m.in. Edyta Górniak czy Monika Kuszyńska.

 

Tyle, że Ryszard Rynkowski będzie reprezentował Elbląg. Co prawda rodzinne miasto artysty położone jest na styku dwóch zupełnie odmiennych obszarów geograficznych, czyli Warmii i Pomorza, ale nominalnie znajduje się w granicach obecnego województwa warmińsko-mazurskiego. Z pewnością w castingu, który odbędzie się 17 stycznia w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu weźmie udział wiele osób z naszego województwa. Wygląda więc na to, że drużyna Ryszarda Rynkowskiego reprezentować będzie Warmię, a Janusza Panasewicza Mazury. Dawne animozje odżyją?

Komentarze
Więcej w Bitwa na Głosy, Janusz Panasewicz, Olecko, Ryszard Rynkowski
Aktualne oferty pracy z PUP Olecko

Aktualizacja 10.01.2012 r. OFERTY PRACY OLECKO opiekun siłowni (wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie, komunikatywność, punktualność, pracowitość), PW Goliat Marek...

Zamknij