Wojewódzki finał piłkarskiego “Tymbarku” z udziałem dwóch drużyn z naszego powiatu

Jutro i pojutrze (7 i 8 kwietnia 2017 r.) na Stadionie Miejskim w Iławie odbędzie się finał wojewódzki XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” z udziałem dwóch drużyn z naszego powiatu. W kategorii chłopców do lat 10 będzie nas reprezentować drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wieliczkach, a w kategorii do lat 12 chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr. 1 w Olecku.

Jak informują organizatorzy w ciągu tych dwóch dni poznamy najlepszych w województwie młodych piłkarzy i piłkarki do lat 8, 10 i 12. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 wystąpią w finale ogólnopolskim i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Zmagania chłopców i dziewczynek w kategoriach do lat 8, 10 i 12 zaczęły się od eliminacji na poziomie gminnym i powiatowym. Podczas dwóch dni rozgrywek zobaczymy w akcji 817 zawodników z 21 okręgów, czyli największe piłkarskie talenty wśród dziewcząt i chłopców z województwa. Najliczniejszą reprezentacją mogą pochwalić się Elbląg i Olsztyn oraz okręgi działdowski, nowomiejski i ostródzki. Łącznie na finałach w Iławie pojawią się aż 92 drużyny, z czego najwięcej – 37 zespołów – zagra w najstarszej kategorii wiekowej.

Trzymajcie kciuki za nasze dwie drużyny.

Komentarze
Więcej w Edukacja, finał wojewódzki XVII edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku, Iława, Olecko, piłka nożna
Ponad 3000 podpisów pod protestem w sprawie świnek w Imionkach

Zebrano (a czasu wiele nie było) i policzono i wysłano. Ratusz informuje:   3100 osób podpisało się pod protestem przeciwko...

Zamknij