XXI Przystanek Olecko. Kolejna gwiazda imprezy – dancehall i reggae

Kolejny zespół, który zaprezentuje się podczas tegorocznego “Przystanku Olecko” doskonale zna olecką publiczność i nasze miasto. Radomska ekipa na czele, której stoi charyzmatyczny wokalista Tomasz “Miodu” Mioduszewski gościła bowiem podczas festiwalu w 2009 roku. Tym razem zespół Jamal przyjedzie do Olecka w ramach trasy promującej wydaną w październiku zeszłego roku płyty “Miłość”. Trzeci krążek radomskiej formacji zebrał znakomite recenzje, a jeden z redaktorów naszego portalu przyznał, że przez długi czas nie wyjmował jej z odtwarzacza. Singiel promujący płytę, zatytułowany “Defto” na kanale YT obejrzało już 10,5 miliona użytkowników.Taki wynik z pewnością robi wrażenie, ale trzeba przyznać, że “obrazek” naprawdę robi wrażenie.

 

Grupa Jamal powstała w 1999 roku w Radomiu z inicjatywy Łukasza Borowieckiego i Tomasza “Miodu” Mioduszewskiego i wykonuje muzykę z pogranicza reggae i dancehallu i hip hopu. W Olecku zagra w ramach XXI Przystanku Olecko, który odbędzie się w dniach 18 – 20 lipca 2014 r.

 

Oprócz zespołu Jamal w tegorocznej edycji “Przystanku Olecko” wystąpi także zespół Myslovitz. Kolejni goście festiwalu już wkrótce.

 

Tutaj możecie sobie przypomnieć występ zespołu w 2009 roku:

 

 

A tutaj obejrzeć “DEFTO”

 

Komentarze
Więcej w Jamal, Olecko, Przystanek Olecko, ROK
“Klimakterium” w maju w Hali “Lega”

To już pewne, po występie "Mazowsza" szykuje się kolejne ważne kulturalne wydarzenie w Hali "Lega". 23 maja 2014 roku do...

Zamknij