Zdarzenie drogowe i pijani awanturnicy. Kronika policyjna

Komunikaty KPP w Olecku


Jedna osoba trafiła do szpitala – policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego


W miniony wtorek na trasie Olecko – Daniele doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Ja ustalili policjanci pracujący na miejscu  kierujący osobowym fiatem podjął manewr wyprzedzania nie upewniając się, że jest już wyprzedzany przez inny pojazd. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala w Ełku.


Do zdarzenia drogowego doszło w miniony wtorek 10.11 po godz. 12:00 na trasie Olecko – Daniele. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat podjął manewr wyprzedzania nie upewniając się, że jest już wyprzedzany przez pojazd marki Volkswagen, w wyniku tego doszło do zdarzenia samochodów. W wyniku tego kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała w przydrożnym rowie.


24-latka z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana do szpitala w Ełku.  

 

Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali Hubertowi C. prawo jazdy.


Pijani awanturnicy odizolowani od swoich rodzin


W minioną środę oleccy policjanci odizolowali od swoich rodzin dwóch awanturników. Obaj mężczyźni trzeźwieją w policyjnym areszcie.


Pierwszy nietrzeźwy awanturnik do policyjnego aresztu trafił po godz. 16:00. Oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że u jednej z rodzin zamieszkałej na terenie gminy Kowale Oleckie doszło do awantury. Policjanci którzy pojechali na miejsce ustalili, że Jarosław S. pod wpływem alkoholu wszczął awanturę z siostrą. Zachowywał się agresywnie, wyzwał domowników słowami wulgarnymi oraz odgrażał się, że zrobi im krzywdę. W związku z powyższym mężczyzna trafił do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało w organizmie Jarosława S. ponad 2,5 promila alkoholu.


Kolejne zgłoszenie o awanturze domowej, tym razem u rodziny zamieszkałej na terenie gminy Olecko, funkcjonariusze otrzymali po godz. 21:00.  Policjanci ustalili, że Dawid B. wrócił pijany do domu, wszczął awanturę z ojcem i uderzył go w twarz. Podczas podejmowanej interwencji mężczyzna nadal był agresywny, nie reagował na polecenia mundurowych do uspokojenia się. W związku z tym został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.


Foto: KPP w Olecku

Komentarze
Więcej w Kowale Oleckie, KPP w Olecku, Olecko, pijani awanturnicy, Policja
Krótkie historie. Yury Buida – opowieść druga

Yury Buida - opowieść druga   Legenda opowiedziana przez Afimię, mniszkę z klasztoru w Wojnowie, którą opisuje Yury Buida, rzuca...

Zamknij