Złodzieje samochodów w rękach policji

Komunikat KPP w Olecku

 

Oleccy kryminalni zatrzymali 4 mężczyzn podejrzanych o włamaniem do warsztatu samochodowego, skąd zabrali trzy pojazdy. Do policyjnego aresztu trafili Łukasz Ł., Daniel M., Marek O. i Adrian K. Mężczyźni usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Dzisiaj 24.07. pomimo wniosku prokuratury i policji sąd nie zastosował wobec mężczyzn tymczasowego aresztowania.

 

W miniony poniedziałek 21.07. oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z oleckich warsztatów samochodowych. Łupem złodziei padły trzy samochody osobowe, których łączną wartość oszacowano na blisko 70 tyś zł.


Pracujący nad tą sprawą kryminalni szybko wytypowali krąg osób podejrzanych. Już w dniu zgłoszenia kradzieży do policyjnego aresztu trafiło dwóch sprawców. Kolejnych dwóch zostało zatrzymanych we wtorek 22.07. Łukasz R., Daniel M., Marek O. i Adrian K. usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. Funkcjonariusze jeszcze nie odzyskali skradzionych pojazdów.

 

Dzisiaj 24.07. pomimo wniosku prokuratury i policji sąd nie zastosował wobec mężczyzn tymczasowego aresztowania.

 

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
Więcej w Olecko, Policja
XVII Mazurskie Spotkania z Folklorem

Wielobarwne, skoczne, radosne, różnorodne. Takie już od siedemnastu lat są Mazurskie Spotkania  z Folklorem. W tym roku w dniach 1-2...

Zamknij