Zostań uczniem Hogwartu. Gra terenowa nie dla Mugoli. Wspaki i Fundacja ART zapraszają

Sprawdź, czy (nie) jesteś Mugolem!


Zostań uczniem HOGWARTU Najlepszej Szkoły Magii i Czarodziejstwa na świecie


Mugol – istota pozbawiona jakichkolwiek właściwości magicznych, nieczuła zarówno na maleńkie jak i olbrzymie drgnienia czarodziejskich mocy, stale ignorująca i racjonalizująca wszelkie dowody na istnienie świata magicznego. Sprawdź czy i Ty zaliczasz się do tego mało szacownego grona, czy może jest dla Ciebie jakaś nadzieja i możliwość zrobienia kariery w świecie magii.


Pierwszy raz od przeszło tysiąca lat, Hogwart – największa Szkoła Magii i Czarodziejstwa na Świecie, ogłasza nabór do pierwszej klasy. Specjalny Wysłannik Albusa Dumbledora (dyrektora Hogwartu, posiadacza Orderu Merlina Pierwszej Klasy, Wielkiego Czarodzieja, Głównego Maga, Największej Szychy Międzynarodowej Konfederacji Czarodziejów) pojawi się 1 października o godzinie 13.09 i ¾ na mugolskim Placu Wolności w Olecku. Osoba, w której umyśle zostaną zdiagnozowane choćby nikłe oznaki czarodziejstwa, pozna tajemne i pilnie strzeżone arkana magicznej wiedzy… stanie się uczniem Hogwartu.


Jeśli imię “Harry Potter” coś Ci mówi, jeśli skrycie marzysz o poznaniu jego świata – PRZYJDŹ. Kolejna szansa nadarzy się dopiero za 950 lat (kolejny nabór zgodnie z dekretem Ministerstwa Magii przewidziany jest z okazji 2000 rocznicy istnienia Hogwartu).

Z wyrazami szacunku,

Minerwa McGonagall

(z-ca Dyrektora Hogwartu)

 

Gra terenowa z cyklu “Na tropie Kultury” przeznaczona dla osób powyżej 10 roku życia, realizowana będzie przez Fundację ART i Wolontariat Kultury WspaK wspólnie z Gminą Olecko w ramach inicjatywy lokalnej.

 

“Zostań uczniem Hogwartu”. Czas: 1 października 2016, godzina 13.09 i ¾.

Miejsce spotkania:  Plac Wolności

Gra dla osób magicznych powyżej 10 roku życia

Komentarze
Więcej w Fundacja ART, gra terenowa, Harry Potter, kultura, Literatura, Na tropie kultury, Olecko
“Krótkie historie” w 57 numerze “Borussi”

"Borussia. Kultura. Historia. Literatura"   Ukazał się właśnie najnowszy, 57. numer czasopisma BORUSSIA. Kultura. Historia. Literatura, które w tym roku...

Zamknij