Zwisające latarnie. Interwencja

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o trwających pracach naprawczych prowadzonych przez Zakład Energetyczny w Olecku. W wyniku podjętych działań dokonano przeglądu oświetlenia zewnętrznego, naprawy zepsutych lamp, wymiany przepalonych żarówek. Rzeczywiście miasto w czasie świąt wyglądało bardzo elegancko. Ale jak się okazuje nie wszędzie.

 

Dostaliśmy właśnie sygnał, że na jednej z bardziej uczęszczanych i ulubionych przez mieszkańców Olecka tras na jeziorem, można napotkać smutno wyglądające lampy. Sprawdziliśmy, rzeczywiście nie wszystkie znajdujące się na odcinku od drewnianego mostu do „Dzikiej plaży” latarnie wyglądają godnie. Najgorzej prezentują się jednak dwie lampy pomiędzy Skocznią, a właśnie „Dziką plażą”. Klosze zwisają smętnie na biały kablach strasząc przechodniów.

 

Taki stan trwa już podobno od dłuższego czasu, ale wedle zapewnień pracowników Urzędu Miasta w Olecku usterka zostanie niezwłocznie zgłoszona do Zakładu Energetycznego, który taką mamy nadzieję, zabezpieczy i naprawi smutnie zwisające latarnie.

 

Olecko. Latarnie  Olecko, Latarnie

Komentarze
Więcej w Interwencje, Olecko
Zaklęcia, czary i gusła. Sesja Rady Miasta

Po raz pierwszy uczestniczyłem w Sesji Rady Miasta. Po raz pierwszy redakcja iOlecko.com uczestniczyła w owej sesji. Być może dlatego...

Zamknij