Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wyniki

Oceń

Komunikat MOSiR w Olecku

 

Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 

Termin i miejsce: 26.04.2017 r., Stadion Miejski w Olecku. Organizatorzy: MOSiR Olecko. Sędzia starter: Robert Markowski, Sędzia główny: Paweł Maksimowicz, Prowadzący: Andrzej Kamiński

 


   WYNIKI:

Szkoły Podstawowe – Dziewczęta:

bieg na 60 m:

  1. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 8,66
  2. Gabriela Sokołowska (SP 4 Olecko) 9,11
  3. Roksana Retel (SP 1 Olecko) 9,60

 

bieg na 300 m:

  1. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 51,56
  2. Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko) 51,81
  3. Maja Bagieńska (SP 1 Olecko) 52,91


bieg na 600 m:

  1. Anna Jankowska (SP 4 Olecko) 2:03,22
  2. Rozalia Piotrowska (SP 4 Olecko) 2:10,59
  3. Nikola Jurek (SP 3 Olecko) 2:11,88

 

skok w dal:
1. Maja Bagieńska (SP 1 Olecko) 4,00 m

  1. Magdalena Gawrych (SP Sokółki) 3,82 m
  2. Maja Lenkiewicz (SP 1 Olecko) 3,44 m

 

skok wzwyż:

  1. Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko) 145 cm
  2. Zuzanna Kruszniewska (SP 1 Olecko) 125 cm
  3. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 125 cm

 

rzut piłeczką palantową:
1. Klaudia Jackiewicz (SP 3 Olecko) 43 m

  1. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 39 m
  2. Weronika Wiszniewska (SP 3 Olecko) 29 m

 

Szkoły Podstawowe – Chłopcy:

bieg na 60 m:

  1. Franciszek Antkiewicz (SP 3 Olecko) 8,80
  2. Bartosz Prusko (SP 3 Olecko) 8,82
  3. Błażej Gabruś (SP 3 Olecko) 8,89

 

bieg na 300 m:

  1. Marek Nowakowski (SP 3 Olecko) 48,16
  2. Kamil Kowalewski (OSWdDG Olecko) 49,16 (PK)
  3. Kacper Sawicki (SP 4 Olecko) 49,87

 

bieg na 600 m:

  1. Filip Rubin (SP 4 Olecko) 1:52,20
  2. Kamil Kowalewski (OSWdDG Olecko) 1:53,98
  3. Filip Brodowski (SP 1 Olecko) 1:55,97


bieg na 1000 m:

  1. Mateusz Jasiński (SP 1 Olecko) 3:33,76
  2. Bartosz Gdak (SP 3 Olecko) 3:34,36

 

skok w dal:
1. Mateusz Megiel (SP 4 Olecko) 4,35 m

  1. Damian Juchniewicz (SP 3 Olecko) 4,13 m
  2. Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko) 4,10 m

 

skok wzwyż:

  1. Franciszek Antkiewicz (SP 3 Olecko) 135 cm
  2. Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko) 125 cm
  3. Sebastian Dębski (SP 1 Olecko) 120 cm

   

rzut piłeczką palantową:
1. Marek Nowakowski (SP 3 Olecko) 60 m

  1. Wiktor Zamojski (SP 3 Olecko) 50 m
  2. Kacper Stawicki (SP 4 Olecko) 47 m

 

Szkoły Gimnazjalne – Dziewczęta:

bieg na 100 m:

  1. Ewa Zysk (Gim Sokółki) 13,56
  2. Gabriela Jeglińska (Gim 2 Olecko) 13,97
  3. Aleksandra Kaszkiel (Gim 2 Olecko) 14,94

 

bieg na 300 m:

  1. Dominika Bordzio (Gim Sokółki) 56,26
  2. Natalia Piotrowska (Gim 2 Olecko) 62,90


bieg na 600 m:

 

  1. Magdalena Danielewicz (Gim Sokółki) 2:04,23
  2. Andżelika Dobrzyń (Gim Babki Oleckie) 2:06,02
  3. Aleksandra Jaroniec (Gim 2 Olecko) 2:13,39


bieg na 1000 m:

  1. Patrycja Motulewicz (Gim 2 Olecko) 3:48,52
  2. Agnieszka Świerzbin (Gim 2 Olecko) 3:51,42

 

skok w dal:
1. Ewa Zysk (Gim Sokółki) 4,50 m

  1. Gabriela Jeglińska (Gim 2 Olecko) 4,34 m
  2. Natalia Bogdanowicz (Gim Sokółki) 3,87 m

 

skok wzwyż:

  1. Wiktoria Mokicka (Gim 2 Olecko) 130 cm
  2. Angelika Oleszczuk (Gim 2 Olecko) 125 cm
    2,Kinga Konopko (Gim Judziki) 125 cm

 

pchnięcie kulą:
1. Oliwia Maj (Gim 2 Olecko) 7,70 m

  1. Karolina Gąsiewska (Gim Sokółki) 7,42 m
  2. Zuzanna Warsiewicz (Gim 2 Olecko) 6,95 m


sztafeta 4 x 100 m:
1. Gimnazjum 2 Olecko 60,01
2. Gimnazjum Judziki 65,69

 

Szkoły Gimnazjalne – Chłopcy:

bieg na 100 m:

  1. Kacper Murawski (Gim 1 Olecko) 11,98

   Wojciech Tomczyk (Gim 2 Olecko) 11,98

  1. Bartosz Zimnicki (Gim 2 Olecko) 12,38

 

bieg na 300 m:

  1. Kacper Murawski (Gim 1 Olecko) 40,43
  2. Jakub Kozłowski (Gim 2 Olecko) 42,50
  3. Bartosz Staszewski (Gim 1 Olecko) 43,46

 

bieg na 600 m:

  1. Kacper Kłoczko (Gim 1 Olecko) 1:37,91
  2. Sebastian Stawicki (Gim 1 Olecko) 1:39,12
  3. Paweł Masalski (Gim 2 Olecko) 1:44,77


bieg na 1000 m:

  1. Tadeusz Szarnecki (Gim 2 Olecko) 3:14,15
  2. Piotr Siemaszko (Gim 1 Olecko) 3:35,59
  3. Bartosz Biszewski (Gim 2 Olecko) 3:47,56

 

skok w dal:
1. Wojciech Tomczyk (Gim 2 Olecko) 6,06 m

  1. Sebastian Stawicki (Gim 1 Olecko) 4,92 m
  2. Bartosz Staszewski (Gim 1 Olecko) 4,82 m

 

skok wzwyż:

  1. Jan Jeleniewicz (Gim 2 Olecko) 156 cm
  2. Dawid Litus (Gim Sokółki) 130 cm

 

rzut oszczepem:
1. Dawid Dobrzyń (Gim Babki Oleckie) 19,91 m
2. Mateusz Turowicz (OSWdDG Olecko) 19,63 m

  1. Dawid Ciszewski (Gim Babki Oleckie) 19,34 m

 

pchnięcie kulą:
1. Filip Kosiński (Gim 2 Olecko) 9,65 m

  1. Łukasz Grygieńć (Gim Sokółki) 9,08 m
  2. Kacper Domolewski (Gim 2 Olecko) 8,55 m


sztafeta 4 x 100 m:
1. Gimnazjum 2 Olecko 49,57
2. Gimnazjum 1 Olecko 51,00

 

Szkoły Ponadgimnazjalne – Dziewczęta:

bieg na 100 m:

  1. Gabriela Świtaj (ZSLiZ Olecko) 14,98
  2. Joanna Grądzka (ZST Olecko) 15,10
  3. Wioletta Domel (ZST Olecko) 15,42

 

bieg na 200 m:

 

  1. Agata Jurewicz (ZSLiZ Olecko) 32,79
  2. Anna Bokuniewicz (ZSLiZ Olecko) 33,00
  3. Gabriela Świtaj (ZSLiZ Olecko) 33,32


bieg na 400 m:

  1. Alicja Pietruczuk (ZSLiZ Olecko) 70,70 (PK)
  2. Anna Karnowska (OSWdDG Olecko) 74,91
  3. Izabela Komorowska (ZSLiZ Olecko) 80,41


bieg na 800 m:

  1. Alicja Pietruczuk (ZSLiZ Olecko) 2:52,66
  2. Marta Cieślukowska (ZSLiZ Olecko) 3:00,54
  3. Angelika Opanowska (ZST Olecko) 3:12,40

 

skok w dal:
1. Aleksandra Konewko (ZSLiZ Olecko) 3,30 m

 

skok wzwyż:
1. Agata Jurewicz (ZSLiZ Olecko) 115 cm

 

rzut oszczepem:

  1. Wioletta Domel (ZST Olecko) 15,60 m

 

pchnięcie kulą:
1. Aneta Jasińska (ZSLiZ Olecko) 7,79 m

  1. Gabriela Niedziołko (ZST Olecko) 7,70 m
    3. Agnieszka Żukowska (ZST Olecko) 7,08 m


sztafeta 4 x 100 m:
1. ZST Olecko 62,22

  1. ZSLiZ Olecko 62,66

 

Szkoły Ponadgimnazjalne – Chłopcy:

bieg na 100 m:

  1. Kamil Januszczyk (I LO Olecko) 11,58
  2. Dawid Bartłomiejczyk (ZSLiZ Olecko) 12,20
  3. Marcin Jurski (ZSLiZ Olecko) 12,29

 

bieg na 200 m:

  1. Kamil Januszczyk (I LO Olecko) 24,86
  2. Szymon Olszewski (ZSLiZ Olecko) 26,00
  3. Dawid Bartłomiejczyk (ZSLiZ Olecko) 26,08

 

bieg na 400 m:

  1. Kacper Stemplewski (I LO Olecko) 54,72
  2. Krystian Kramarewicz (ZSLiZ Olecko) 60,03
  3. Jarosław Zgiet (ZSLiZ Olecko) 61,22


bieg na 800 m:

  1. Patryk Kłeczek (ZSLiZ Olecko) 2:28,68
  2. Adrian Kowalewski (ZSLiZ Olecko) 2:29,77
  3. Patryk Ciborek (ZST Olecko) 2:33,65

 

bieg na 1500 m:

  1. Przemysław Tomczyk (I LO Olecko) 4:49,11
  2. Eryk Karaś (ZSLiZ Olecko) 5:00,78
  3. Marcin Rozmysłowski (ZST Olecko) 5:07,35

 

skok w dal:
1. Marcin Jurski (ZSLiZ Olecko) 5,18 m

  1. Krzysztof Bielski (ZST Olecko) 5,04 m
  2. Damian Gąsiewski (ZST Olecko) 4,77 m

 

skok wzwyż:

  1. Filip Trzasko (ZST Olecko) 140 cm

   

rzut oszczepem:
1. Marcin Domel (OSWdDG Olecko) 36,09 m

  1. Przemysław Tomczyk (I LO Olecko) 31,98 m (PK)
  2. Kacper Rytwiński (ZSLiZ Olecko) 31,91

 

pchnięcie kulą:
1. Hubert Seredziński (ZSLiZ Olecko) 10,70 m

  1. Karol Bujarski (ZST Olecko) 10,62 m
  2. Adrian Jurewicz (ZST Olecko) 9,30 m


sztafeta 4 x 100 m:
1. I LO Olecko 48,75

  1. ZSLiZ Olecko 50,56
    3. ZST Olecko 53,49
  2. OSWdDG Olecko 55,49

 

Trzy pierwsze zawodniczki i trzech pierwszych zawodników z każdej konkurencji otrzymało pamiątkowe dyplomy. Ogółem w zawodach odnotowano 329 osobostartów.

 

Foto: MOSiR Olecko

 

Komentarze
Więcej w lekkoatletyka, Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, MOSiR Olecko, Olecko
Nowy Paczkomat w Olecku

Firma InPost otworzyła w Olecku nowy Paczkomat. Maszyna mieści na Alejach Lipowych i jest trzecim tego typu punktem otwartym w...


Zamknij