Nowy Prezes “Przypisanych Północy” i kolejna odsłona Galerii Jednego Obrazu

Janusz Klimaszewski – człowiek teatru, Prezesem „Przypisanych Północy”

17 lutego 2018 r. Janusz został jednogłośnie wybrany Prezesem Stowarzyszenia Kulturalnego „Przypisani Północy”.  Maria Dzienisiewicz przekazała Stowarzyszenie w dobre ręce. Zarząd i członkowie życzą nowemu Prezesowi owocnej działalności na rzecz Stowarzyszenia. 

W Barze „Koala” 24 lutego br., podczas kolejnej odsłony Galerii Jednego Obrazu, Janusz zaprosił do wspólnych działań na rzecz oleckiej kultury. Szczególnie mu bliskim tematem jest działalność związana z teatrem. Już w marcu zaprosi na wystawę poświęconą historii oleckich grup teatralnych.

 

 

Galeria Jednego Obrazu Stowarzyszenia Kulturalnego „Przypisani Północy”
odsłona 7. – 24 lutego 2018r.

Nowe obrazy: w Barze “Koala” eksponowany jest obraz Julii Bogdan – uczennicy SP nr 1 w Olecku, który wzbudził wielkie zainteresowanie zebranych – brawo Julia… W cukierni “U Ludwiki” rysunki satyryczne prezentuje Pan Waldemar Rukść …. A w zajeździe “Borysówka” w Sedrankach k/Olecka kolejna praca wykonana węglem Pani Olgi Kowal Karandziej roboczo zatytułowana – “Ptaszyna”….

Właścicielom zajazdu “Borysówka” w Sedrankach, Baru “Koala”, cukierni “U Ludwiki” dziękujemy za przychylność i życzliwość…..

 

 

Komentarze
Więcej w Galeria Jednego Obrazu, Janusz Klimaszewski, kultura, Olecko
Komuniakt Urzędu Skarbowego

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olecku informuje: Od 1 stycznia 2018 roku wszyscy przedsiębiorcy (także prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą), którzy składają...

Zamknij