Dzień czekolady i spotkanie z Anetą Zamojską w Miejskiej Bibliotece w Ełku

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej w Ełku serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Czekolady. 12 kwietnia 2016 r. gościem wieczoru będzie ANETA ZAMOJSKA, która opowie o swojej książce “Sekundy do szczęścia”. Wstęp wolny

 

Aneta Zamojska – trener rozwoju osobistego, coach, Mistrz Praktyk NLP, nauczyciel akademicki, dziennikarka. Jej pasją jest wspieranie innych w rozwoju.


Z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: “Psychologia zarządzania w gospodarce” na Uniwersytecie Wrocławskim oraz “Audyt wewnętrzny w teorii i praktyce. Audyt funduszy unijnych”. Obecnie kierowniczka Szkoły Artystycznej.


Prywatnie szczęśliwa żona, mama dwójki cudownych dzieci, miłośniczka wycieczek rowerowych po mazurskich bezdrożach.


Jej motto życiowe: “Kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marzenie.” Paulo Coelho

Strona autorki www.anetazamojska.pl.


O książce:


Zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś w ważnym momencie podjęła inną decyzję? Gdyby losy inaczej się potoczyły? A gdybyś mogła spojrzeć na swoje alternatywne historie życia? Mam nadzieję, że byłabyś wdzięczna losowi za miejsce, w którym jesteś.


Inaczej na to zapatruje się bohaterka książki Anety Zamojskiej “Sekundy do szczęścia”. 40-letnia Katarzyna wybierała przed laty pomiędzy trzema mężczyznami. Poznajemy ją w tym samym momencie życia, ale w jego alternatywnych wersjach: jaką żonę gitarzysty, polityka i ekonomisty. Za każdym razem bohaterka jest tą samą Katarzyną, ale tak naprawdę zupełnie inną osobą. To niewiarygodne, jak mężczyzna może mieć wpływ na styl życia kobiety.


Czterdziestolatka w każdej wersji uznaje, że wybrała źle i, już jako dojrzała kobieta, odszukuje swoje byłe miłości. Kto był jej przeznaczeniem? Czy możemy uciec przed własną “zapisaną kartą”? A może los wie, co jest dla nas dobre i tak kieruje naszymi drogami, żebyśmy docenili siebie?


Losy Katarzyny, w jej alternatywnych “życiach” zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Ważne znaczenie odgrywają przyjaciółki ze studiów, z którymi po piętnastu latach ma spotkać się bohaterka. Jaki wpływ na jej szczęście ma wybór, którego dokonała przed laty? Czy sama siebie zaskoczy? Czy złamie swoje zasady i przekroczy granice?


Wejdź w świat Katarzyny, w jego alternatywne wersje i daj się zaskoczyć tym, co niesie los.

Komentarze
Więcej w Aneta Zamojska, Dzień czekolady, Ełk, Książki, kultura, Literatura
Legarytmy w programie muzyczno – tanecznym Festiwalu Kalejdoskop w Białymstoku

Jutro, 7 kwietnia 2016 r. w Białymstoku zaczyna się wielkie święto polskiego tańca współczesnego - Festiwal Kalejdoskop 2016. Przez cztery...

Zamknij