Fotelik samochodowy – decyzja i zakup

Każdy rodzic, na pewnym etapie swojego życia, musi nieraz podjąć decyzję o tym jak wybrać najodpowiedniejszy fotelik samochodowy dla swoje pociechy.

Choć dostępność fotelików samochodowych w sklepach stacjonarnych oraz internetowych jest ogromna, podjęta decyzja dotycząca fotelika samochodowego nie powinna być przypadkowa. Decydując się na konkretny model fotelika, należy wziąć pod uwagę wzrost i wagę dziecka, standardy bezpieczeństwa oraz czy fotelik pasuje do samochodu.

Odpowiednim dla dziecka fotelikiem dla dzieci od 9 miesięcy do 4 lat, o wadze od 9 kg do 18 kg jest fotelik Romer King II LS, który spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Fotelik ten montowany jest przodem do kierunku jazdy, posiada niezbędne certyfikaty, dzięki którym nadaję się do bezpiecznego i pewnego zakupu.

Podróżowanie dziecka w foteliku Romer King II LS, to na pewno gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Bezgraniczną wygodę a także komfort dziecku zapewnia mocna i stabilna konstrukcja fotelika oraz jego czterostopniowa regulacja. Dzięki odpowiednio ustawionemu kątowi pochylenia, dziecko można ułożyć nawet w półleżącej pozycji. Dzięki temu dziecko ma możliwość odpoczynku oraz snu, podczas nawet długich podróży.

Odpowiednią pozycję dziecka w foteliku można uzyskać dzięki właściwemu ustawieniu wysokości zagłówka, dostosowana do wzrostu dziecka. Fotelik Romer King II LS nadaje się do łatwego montażu, dzięki odchylanemu siedzisku, nadaje się do stosowania w samochodach, które nie mają wbudowanego systemu ISOFIX.

Fotelik posiada także system odpowiedniego napięcia pasów oraz ich łatwej regulacji. Dodatkowym atutem fotelika jest to, że wyposażony jest on w system świetlny i dźwiękowy, który podczas zapinania pasów bezpieczeństwa informuje o prawidłowym napięciu pasów i ich zapięciu.

Pokrycie fotelika łatwo utrzymać w czystości, można je łatwo ściągnąć do prania, bez wypinania pasów bezpieczeństwa, fotelik Romer King II LS okazuje się więc bardzo praktyczny dla każdego zabieganego rodzica.

Komentarze